Preview
Table
Fixtures

20

July

Superliga
  • 00

    days

  • :
  • 00

    hours

  • :
  • 00

    minutes

  • :
  • 00

    seconds

START
20. July 2019. 18:00
END
01. January 1970. 01:00
TEAMS
12
GROUPS
1
Date
Round 6
Result
19:00
Senica - Zlaté Moravce
24.08.
Pohronie - Trenčín
19:00
24.08.
Michalovce - Sereď
19:00
24.08.
Ružomberok - Spartak Trnava
19:00
25.08.
Slovan Bratislava - Žilina
17:30
25.08.
Nitra - Dunajská Streda
19:15
P
Superliga
M
Points
Goals
1.
Slovan Bratislava
5
5
0
0
17 - 1
15
2.
Žilina
5
5
0
0
15 - 5
15
3.
Dunajská Streda
5
2
1
2
10 - 8
7
4.
Spartak Trnava
5
2
1
2
9 - 8
7
5.
Trenčín
5
2
1
2
7 - 8
7
6.
Zlaté Moravce
5
2
1
2
3 - 6
7
7.
Sereď
5
2
0
3
7 - 11
6
8.
Ružomberok
5
1
2
2
6 - 7
5
9.
Pohronie
5
1
2
2
5 - 10
5
10.
Michalovce
5
1
1
3
4 - 8
4
11.
Senica
5
1
1
3
6 - 11
4
12.
Nitra
5
1
0
4
3 - 9
3
Date
Round 5
Result
18.08.
Dunajská Streda - Michalovce
1-1
17.08.
Senica - Ružomberok
2-2
17.08.
Zlaté Moravce - Pohronie
0-0
17.08.
Žilina - Nitra
3-0
17.08.
Sereď - Slovan Bratislava
0-4
17.08.
Spartak Trnava - Trenčín
1-2
Date
1
Result
20.07.
Michalovce - Žilina
0-3
20.07.
Senica - Trenčín
3-1
20.07.
Pohronie - Slovan Bratislava
1-3
21.07.
Ružomberok - Nitra
1-0
21.07.
Spartak Trnava - Sereď
2-0
21.07.
Zlaté Moravce - Dunajská Streda
1-2
Date
2
Result
27.07.
Nitra - Zlaté Moravce
0-1
27.07.
Trenčín - Ružomberok
1-1
27.07.
Sereď - Senica
2-1
27.07.
Slovan Bratislava - Michalovce
3-0
28.07.
Žilina - Spartak Trnava
4-2
28.07.
Dunajská Streda - Pohronie
5-1
Date
3
Result
03.08.
Senica - Slovan Bratislava
0-3
03.08.
Žilina - Trenčín
2-1
03.08.
Ružomberok - Pohronie
0-1
03.08.
Zlaté Moravce - Michalovce
1-0
04.08.
Spartak Trnava - Nitra
2-0
04.08.
Sereď - Dunajská Streda
3-1
Date
4
Result
10.08.
Ružomberok - Žilina
2-3
10.08.
Slovan Bratislava - Zlaté Moravce
4-0
10.08.
Trenčín - Dunajská Streda
2-1
10.08.
Michalovce - Senica
3-0
10.08.
Nitra - Sereď
3-2
11.08.
Pohronie - Spartak Trnava
2-2
Date
5
Result
17.08.
Spartak Trnava - Trenčín
1-2
17.08.
Senica - Ružomberok
2-2
17.08.
Zlaté Moravce - Pohronie
0-0
17.08.
Žilina - Nitra
3-0
17.08.
Sereď - Slovan Bratislava
0-4
18.08.
Dunajská Streda - Michalovce
1-1
Date
6
Result
19:00
Senica - Zlaté Moravce
24.08.
Pohronie - Trenčín
19:00
24.08.
Michalovce - Sereď
19:00
24.08.
Ružomberok - Spartak Trnava
19:00
25.08.
Slovan Bratislava - Žilina
17:30
25.08.
Nitra - Dunajská Streda
19:15
Date
7
Result
31.08.
Žilina - Senica
19:00
31.08.
Spartak Trnava - Michalovce
19:00
31.08.
Zlaté Moravce - Ružomberok
19:00
31.08.
Trenčín - Nitra
19:00
31.08.
Dunajská Streda - Slovan Bratislava
19:00
31.08.
Sereď - Pohronie
19:00
Date
8
Result
14.09.
Michalovce - Trenčín
19:00
14.09.
Senica - Dunajská Streda
19:00
14.09.
Zlaté Moravce - Žilina
19:00
14.09.
Pohronie - Nitra
19:00
14.09.
Slovan Bratislava - Spartak Trnava
19:00
14.09.
Ružomberok - Sereď
19:00
Date
9
Result
21.09.
Spartak Trnava - Senica
19:00
21.09.
Sereď - Zlaté Moravce
19:00
21.09.
Dunajská Streda - Ružomberok
19:00
21.09.
Žilina - Pohronie
19:00
21.09.
Trenčín - Slovan Bratislava
19:00
21.09.
Nitra - Michalovce
19:00
Date
10
Result
28.09.
Senica - Pohronie
19:00
28.09.
Zlaté Moravce - Spartak Trnava
19:00
28.09.
Dunajská Streda - Žilina
19:00
28.09.
Slovan Bratislava - Nitra
19:00
28.09.
Sereď - Trenčín
19:00
28.09.
Michalovce - Ružomberok
19:00
Date
11
Result
05.10.
Žilina - Sereď
17:00
05.10.
Ružomberok - Slovan Bratislava
17:00
05.10.
Nitra - Senica
17:00
05.10.
Trenčín - Zlaté Moravce
17:00
05.10.
Spartak Trnava - Dunajská Streda
17:00
05.10.
Pohronie - Michalovce
17:00
Date
12
Result
19.10.
Slovan Bratislava - Pohronie
17:00
19.10.
Žilina - Michalovce
17:00
19.10.
Trenčín - Senica
17:00
19.10.
Nitra - Ružomberok
17:00
19.10.
Sereď - Spartak Trnava
17:00
19.10.
Dunajská Streda - Zlaté Moravce
17:00
Date
13
Result
26.10.
Michalovce - Slovan Bratislava
17:00
26.10.
Ružomberok - Trenčín
17:00
26.10.
Senica - Sereď
17:00
26.10.
Spartak Trnava - Žilina
17:00
26.10.
Zlaté Moravce - Nitra
17:00
26.10.
Pohronie - Dunajská Streda
17:00
Date
14
Result
02.11.
Trenčín - Žilina
17:00
02.11.
Slovan Bratislava - Senica
17:00
02.11.
Pohronie - Ružomberok
17:00
02.11.
Nitra - Spartak Trnava
17:00
02.11.
Dunajská Streda - Sereď
17:00
02.11.
Michalovce - Zlaté Moravce
17:00
Date
15
Result
09.11.
Zlaté Moravce - Slovan Bratislava
17:00
09.11.
Dunajská Streda - Trenčín
17:00
09.11.
Žilina - Ružomberok
17:00
09.11.
Spartak Trnava - Pohronie
17:00
09.11.
Senica - Michalovce
17:00
09.11.
Sereď - Nitra
17:00
Date
16
Result
14:00
Ružomberok - Senica
14:00
14:00
Pohronie - Zlaté Moravce
14:00
14:00
Michalovce - Dunajská Streda
14:00
14:00
Nitra - Žilina
14:00
14:00
Trenčín - Spartak Trnava
14:00
14:00
Slovan Bratislava - Sereď
14:00
Date
17
Result
30.11.
Trenčín - Pohronie
14:00
30.11.
Žilina - Slovan Bratislava
14:00
30.11.
Zlaté Moravce - Senica
14:00
30.11.
Sereď - Michalovce
14:00
30.11.
Spartak Trnava - Ružomberok
14:00
30.11.
Dunajská Streda - Nitra
14:00
Date
18
Result
07.12.
Senica - Žilina
14:00
07.12.
Michalovce - Spartak Trnava
14:00
07.12.
Ružomberok - Zlaté Moravce
14:00
07.12.
Nitra - Trenčín
14:00
07.12.
Slovan Bratislava - Dunajská Streda
14:00
07.12.
Pohronie - Sereď
14:00
Date
19
Result
15.02.
Trenčín - Michalovce
14:00
15.02.
Dunajská Streda - Senica
14:00
15.02.
Žilina - Zlaté Moravce
14:00
15.02.
Nitra - Pohronie
14:00
15.02.
Spartak Trnava - Slovan Bratislava
14:00
15.02.
Sereď - Ružomberok
14:00
Date
20
Result
22.02.
Senica - Spartak Trnava
14:00
22.02.
Zlaté Moravce - Sereď
14:00
22.02.
Ružomberok - Dunajská Streda
14:00
22.02.
Pohronie - Žilina
14:00
22.02.
Slovan Bratislava - Trenčín
14:00
22.02.
Michalovce - Nitra
14:00
Date
21
Result
29.02.
Pohronie - Senica
14:00
29.02.
Spartak Trnava - Zlaté Moravce
14:00
29.02.
Žilina - Dunajská Streda
14:00
29.02.
Nitra - Slovan Bratislava
14:00
29.02.
Trenčín - Sereď
14:00
29.02.
Ružomberok - Michalovce
14:00
Date
22
Result
07.03.
Sereď - Žilina
14:00
07.03.
Slovan Bratislava - Ružomberok
14:00
07.03.
Senica - Nitra
14:00
07.03.
Zlaté Moravce - Trenčín
14:00
07.03.
Dunajská Streda - Spartak Trnava
14:00
07.03.
Michalovce - Pohronie
14:00