Preview
Table
Fixtures

21

July

2. Liga
  • 00

    days

  • :
  • 00

    hours

  • :
  • 00

    minutes

  • :
  • 00

    seconds

START
21. July 2019. 10:30
END
23. May 2020. 17:00
TEAMS
16
GROUPS
1
Date
Round 9
Result
14.09.
Dukla Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš
2-1
14.09.
Partizán Bardejov - Slovan Bratislava B
2-0
14.09.
Dubnica nad Váhom - Skalica
2-1
14.09.
Komárno - Košice
0-0
15.09.
Petržalka - Poprad
1-3
15.09.
Šamorín - Ružomberok B
0-1
15.09.
Žilina B - Púchov
1-2
15.09.
Železiarne Podbrezová - Slavoj Trebišov
3-0
P
2. Liga
M
Points
Goals
1.
Dubnica nad Váhom
9
8
0
1
23 - 10
24
2.
Dukla Banská Bystrica
9
7
0
2
23 - 11
21
3.
Poprad
9
7
0
2
18 - 9
21
4.
Skalica
9
5
2
2
13 - 11
17
5.
Žilina B
9
5
0
4
20 - 18
15
6.
Ružomberok B
9
5
0
4
17 - 16
15
7.
Petržalka
9
4
1
4
17 - 16
13
8.
Liptovský Mikuláš
9
4
1
4
11 - 13
13
9.
Železiarne Podbrezová
9
4
0
5
13 - 13
12
10.
Komárno
9
3
3
3
9 - 13
12
11.
Púchov
9
3
2
4
11 - 10
11
12.
Partizán Bardejov
9
3
2
4
11 - 12
11
13.
Košice
9
1
3
5
8 - 12
6
14.
Slovan Bratislava B
9
2
0
7
6 - 15
6
15.
Šamorín
9
1
3
5
7 - 19
6
16.
Slavoj Trebišov
9
0
3
6
10 - 19
3
Date
Round 8
Result
08.09.
Slovan Bratislava B - Slavoj Trebišov
2-1
07.09.
Skalica - Dukla Banská Bystrica
3-1
07.09.
Poprad - Dubnica nad Váhom
3-2
07.09.
Košice - Šamorín
1-1
07.09.
Liptovský Mikuláš - Komárno
4-1
07.09.
Púchov - Partizán Bardejov
3-0
07.09.
Ružomberok B - Žilina B
1-4
06.09.
Železiarne Podbrezová - Petržalka
2-0
Date
1
Result
19.07.
Dukla Banská Bystrica - Žilina B
3-4
19.07.
Železiarne Podbrezová - Košice
2-1
20.07.
Dubnica nad Váhom - Partizán Bardejov
1-0
20.07.
Komárno - Šamorín
2-0
20.07.
Liptovský Mikuláš - Ružomberok B
0-2
20.07.
Poprad - Slovan Bratislava B
1-0
20.07.
Skalica - Púchov
1-0
21.07.
Petržalka - Slavoj Trebišov
5-3
Date
2
Result
26.07.
Dukla Banská Bystrica - Šamorín
5-0
26.07.
Košice - Slavoj Trebišov
2-2
26.07.
Železiarne Podbrezová - Poprad
0-3
27.07.
Partizán Bardejov - Petržalka
1-2
27.07.
Púchov - Liptovský Mikuláš
1-2
28.07.
Ružomberok B - Komárno
4-1
28.07.
Slovan Bratislava B - Skalica
4-0
28.07.
Žilina B - Dubnica nad Váhom
2-4
Date
3
Result
02.08.
Dukla Banská Bystrica - Ružomberok B
3-2
03.08.
Partizán Bardejov - Slavoj Trebišov
1-1
03.08.
Dubnica nad Váhom - Šamorín
4-1
03.08.
Komárno - Púchov
2-2
03.08.
Liptovský Mikuláš - Slovan Bratislava B
2-0
03.08.
Poprad - Košice
3-2
03.08.
Skalica - Železiarne Podbrezová
3-1
04.08.
Petržalka - Žilina B
3-1
Date
4
Result
09.08.
Železiarne Podbrezová - Liptovský Mikuláš
4-0
10.08.
Košice - Partizán Bardejov
1-2
10.08.
Poprad - Skalica
1-2
11.08.
Ružomberok B - Dubnica nad Váhom
2-4
11.08.
Šamorín - Petržalka
2-1
11.08.
Žilina B - Slavoj Trebišov
3-2
11.08.
Slovan Bratislava B - Komárno
0-1
28.08.
Púchov - Dukla Banská Bystrica
1-2
Date
5
Result
16.08.
Partizán Bardejov - Žilina B
1-2
17.08.
Dukla Banská Bystrica - Slovan Bratislava B
3-0
17.08.
Dubnica nad Váhom - Púchov
1-0
17.08.
Komárno - Železiarne Podbrezová
1-0
17.08.
Liptovský Mikuláš - Poprad
0-2
17.08.
Skalica - Košice
1-0
10:30
Petržalka - Ružomberok B
1-3
17:00
Slavoj Trebišov - Šamorín
0-0
Date
6
Result
23.08.
Železiarne Podbrezová - Dukla Banská Bystrica
0-2
24.08.
Slovan Bratislava B - Dubnica nad Váhom
0-2
24.08.
Košice - Žilina B
1-0
24.08.
Púchov - Petržalka
1-1
24.08.
Poprad - Komárno
2-0
24.08.
Skalica - Liptovský Mikuláš
1-1
25.08.
Ružomberok B - Slavoj Trebišov
2-1
25.08.
Šamorín - Partizán Bardejov
2-2
Date
7
Result
30.08.
Partizán Bardejov - Ružomberok B
2-0
31.08.
Dukla Banská Bystrica - Poprad
2-0
31.08.
Dubnica nad Váhom - Železiarne Podbrezová
3-1
31.08.
Komárno - Skalica
1-1
31.08.
Liptovský Mikuláš - Košice
1-0
01.09.
Petržalka - Slovan Bratislava B
3-0
01.09.
Žilina B - Šamorín
3-1
01.09.
Slavoj Trebišov - Púchov
0-1
Date
8
Result
06.09.
Železiarne Podbrezová - Petržalka
2-0
07.09.
Ružomberok B - Žilina B
1-4
07.09.
Košice - Šamorín
1-1
07.09.
Liptovský Mikuláš - Komárno
4-1
07.09.
Púchov - Partizán Bardejov
3-0
07.09.
Poprad - Dubnica nad Váhom
3-2
07.09.
Skalica - Dukla Banská Bystrica
3-1
08.09.
Slovan Bratislava B - Slavoj Trebišov
2-1
Date
9
Result
14.09.
Dukla Banská Bystrica - Liptovský Mikuláš
2-1
14.09.
Partizán Bardejov - Slovan Bratislava B
2-0
14.09.
Dubnica nad Váhom - Skalica
2-1
14.09.
Komárno - Košice
0-0
15.09.
Petržalka - Poprad
1-3
15.09.
Šamorín - Ružomberok B
0-1
15.09.
Žilina B - Púchov
1-2
15.09.
Železiarne Podbrezová - Slavoj Trebišov
3-0
Date
10
Result
20.09.
Košice - Ružomberok B
16:00
20.09.
Železiarne Podbrezová - Partizán Bardejov
17:00
21.09.
Komárno - Dukla Banská Bystrica
15:30
21.09.
Liptovský Mikuláš - Dubnica nad Váhom
15:30
21.09.
Púchov - Šamorín
15:30
21.09.
Poprad - Slavoj Trebišov
18:00
21.09.
Skalica - Petržalka
19:00
22.09.
Slovan Bratislava B - Žilina B
10:30
Date
11
Result
28.09.
Dukla Banská Bystrica - Košice
15:30
28.09.
Partizán Bardejov - Poprad
15:30
28.09.
Dubnica nad Váhom - Komárno
15:30
29.09.
Petržalka - Liptovský Mikuláš
10:30
29.09.
Ružomberok B - Púchov
10:30
29.09.
Šamorín - Slovan Bratislava B
10:30
29.09.
Žilina B - Železiarne Podbrezová
10:30
29.09.
Slavoj Trebišov - Skalica
15:30
Date
12
Result
04.10.
Železiarne Podbrezová - Šamorín
17:00
05.10.
Dukla Banská Bystrica - Dubnica nad Váhom
15:00
05.10.
Košice - Púchov
15:00
05.10.
Komárno - Petržalka
15:00
05.10.
Liptovský Mikuláš - Slavoj Trebišov
15:00
05.10.
Poprad - Žilina B
15:00
05.10.
Skalica - Partizán Bardejov
19:00
06.10.
Slovan Bratislava B - Ružomberok B
10:30
Date
13
Result
12.10.
Partizán Bardejov - Liptovský Mikuláš
15:00
12.10.
Dubnica nad Váhom - Košice
15:00
12.10.
Púchov - Slovan Bratislava B
15:00
13.10.
Petržalka - Dukla Banská Bystrica
10:30
13.10.
Ružomberok B - Železiarne Podbrezová
10:30
13.10.
Šamorín - Poprad
10:30
13.10.
Žilina B - Skalica
10:30
13.10.
Slavoj Trebišov - Komárno
15:00
Date
14
Result
17:00
Železiarne Podbrezová - Púchov
17:00
19.10.
Košice - Slovan Bratislava B
14:30
19.10.
Komárno - Partizán Bardejov
14:30
19.10.
Liptovský Mikuláš - Žilina B
14:30
19.10.
Poprad - Ružomberok B
14:30
19.10.
Skalica - Šamorín
14:30
19.10.
Dukla Banská Bystrica - Slavoj Trebišov
14:30
19.10.
Dubnica nad Váhom - Petržalka
14:30
Date
15
Result
26.10.
Partizán Bardejov - Dukla Banská Bystrica
14:30
26.10.
Púchov - Poprad
14:30
27.10.
Petržalka - Košice
10:30
27.10.
Ružomberok B - Skalica
10:30
27.10.
Slovan Bratislava B - Železiarne Podbrezová
10:30
27.10.
Šamorín - Liptovský Mikuláš
10:30
27.10.
Žilina B - Komárno
10:30
27.10.
Slavoj Trebišov - Dubnica nad Váhom
14:30
Date
16
Result
02.11.
Partizán Bardejov - Dubnica nad Váhom
13:30
02.11.
Košice - Železiarne Podbrezová
13:30
02.11.
Púchov - Skalica
13:30
03.11.
Ružomberok B - Liptovský Mikuláš
10:30
03.11.
Slovan Bratislava B - Poprad
10:30
03.11.
Šamorín - Komárno
10:30
03.11.
Žilina B - Dukla Banská Bystrica
10:30
03.11.
Slavoj Trebišov - Petržalka
13:30
Date
17
Result
09.11.
Dubnica nad Váhom - Žilina B
13:00
09.11.
Komárno - Ružomberok B
13:00
09.11.
Liptovský Mikuláš - Púchov
13:00
09.11.
Poprad - Železiarne Podbrezová
13:00
09.11.
Skalica - Slovan Bratislava B
13:00
10.11.
Petržalka - Partizán Bardejov
10:30
10.11.
Šamorín - Dukla Banská Bystrica
10:30
10.11.
Slavoj Trebišov - Košice
13:00
Date
18
Result
07.03.
Košice - Poprad
14:30
07.03.
Železiarne Podbrezová - Skalica
14:30
07.03.
Púchov - Komárno
14:30
08.03.
Ružomberok B - Dukla Banská Bystrica
10:30
08.03.
Slovan Bratislava B - Liptovský Mikuláš
10:30
08.03.
Šamorín - Dubnica nad Váhom
10:30
08.03.
Žilina B - Petržalka
10:30
08.03.
Slavoj Trebišov - Partizán Bardejov
14:30
Date
19
Result
14.03.
Dukla Banská Bystrica - Púchov
14:30
14.03.
Partizán Bardejov - Košice
14:30
14.03.
Dubnica nad Váhom - Ružomberok B
14:30
14.03.
Komárno - Slovan Bratislava B
14:30
14.03.
Liptovský Mikuláš - Železiarne Podbrezová
14:30
14.03.
Skalica - Poprad
14:30
15.03.
Petržalka - Šamorín
10:30
15.03.
Slavoj Trebišov - Žilina B
14:30
Date
20
Result
21.03.
Košice - Skalica
15:00
21.03.
Železiarne Podbrezová - Komárno
15:00
21.03.
Poprad - Liptovský Mikuláš
15:00
21.03.
Púchov - Dubnica nad Váhom
15:00
22.03.
Ružomberok B - Petržalka
10:30
22.03.
Slovan Bratislava B - Dukla Banská Bystrica
10:30
22.03.
Šamorín - Slavoj Trebišov
10:30
22.03.
Žilina B - Partizán Bardejov
10:30
Date
21
Result
28.03.
Dukla Banská Bystrica - Železiarne Podbrezová
15:00
28.03.
Partizán Bardejov - Šamorín
15:00
28.03.
Dubnica nad Váhom - Slovan Bratislava B
15:00
28.03.
Komárno - Poprad
15:00
28.03.
Liptovský Mikuláš - Skalica
15:00
29.03.
Petržalka - Púchov
10:30
29.03.
Žilina B - Košice
10:30
29.03.
Slavoj Trebišov - Ružomberok B
15:00
Date
22
Result
04.04.
Košice - Liptovský Mikuláš
16:00
04.04.
Železiarne Podbrezová - Dubnica nad Váhom
16:00
04.04.
Poprad - Dukla Banská Bystrica
16:00
04.04.
Púchov - Slavoj Trebišov
16:00
04.04.
Skalica - Komárno
16:00
05.04.
Ružomberok B - Partizán Bardejov
10:30
05.04.
Slovan Bratislava B - Petržalka
10:30
05.04.
Šamorín - Žilina B
10:30
Date
23
Result
11.04.
Dukla Banská Bystrica - Skalica
16:00
11.04.
Partizán Bardejov - Púchov
16:00
11.04.
Dubnica nad Váhom - Poprad
16:00
11.04.
Komárno - Liptovský Mikuláš
16:00
12.04.
Petržalka - Železiarne Podbrezová
10:30
12.04.
Šamorín - Košice
10:30
12.04.
Žilina B - Ružomberok B
10:30
12.04.
Slavoj Trebišov - Slovan Bratislava B
16:00
Date
24
Result
16:30
Košice - Komárno
16:30
16:30
Liptovský Mikuláš - Dukla Banská Bystrica
16:30
16:30
Železiarne Podbrezová - Slavoj Trebišov
16:30
16:30
Poprad - Petržalka
16:30
16:30
Púchov - Žilina B
16:30
16:30
Skalica - Dubnica nad Váhom
16:30
19.04.
Ružomberok B - Šamorín
10:30
19.04.
Slovan Bratislava B - Partizán Bardejov
10:30
Date
25
Result
22.04.
Dukla Banská Bystrica - Komárno
16:30
22.04.
Partizán Bardejov - Železiarne Podbrezová
16:30
22.04.
Dubnica nad Váhom - Liptovský Mikuláš
16:30
22.04.
Petržalka - Skalica
16:30
22.04.
Ružomberok B - Košice
16:30
22.04.
Šamorín - Púchov
16:30
22.04.
Slavoj Trebišov - Poprad
16:30
22.04.
Žilina B - Slovan Bratislava B
16:30
Date
26
Result
25.04.
Košice - Dukla Banská Bystrica
16:30
25.04.
Komárno - Dubnica nad Váhom
16:30
25.04.
Liptovský Mikuláš - Petržalka
16:30
25.04.
Železiarne Podbrezová - Žilina B
16:30
25.04.
Poprad - Partizán Bardejov
16:30
25.04.
Púchov - Ružomberok B
16:30
25.04.
Skalica - Slavoj Trebišov
16:30
26.04.
Slovan Bratislava B - Šamorín
10:30
Date
27
Result
02.05.
Partizán Bardejov - Skalica
17:00
02.05.
Dubnica nad Váhom - Dukla Banská Bystrica
17:00
02.05.
Púchov - Košice
17:00
03.05.
Petržalka - Komárno
10:30
03.05.
Ružomberok B - Slovan Bratislava B
10:30
03.05.
Šamorín - Železiarne Podbrezová
10:30
03.05.
Žilina B - Poprad
10:30
03.05.
Slavoj Trebišov - Liptovský Mikuláš
17:00
Date
28
Result
09.05.
Dukla Banská Bystrica - Petržalka
17:00
09.05.
Košice - Dubnica nad Váhom
17:00
09.05.
Komárno - Slavoj Trebišov
17:00
09.05.
Liptovský Mikuláš - Partizán Bardejov
17:00
09.05.
Železiarne Podbrezová - Ružomberok B
17:00
09.05.
Poprad - Šamorín
17:00
09.05.
Skalica - Žilina B
17:00
10.05.
Slovan Bratislava B - Púchov
10:30
Date
29
Result
16.05.
Partizán Bardejov - Komárno
17:00
16.05.
Petržalka - Dubnica nad Váhom
17:00
16.05.
Púchov - Železiarne Podbrezová
17:00
16.05.
Ružomberok B - Poprad
17:00
16.05.
Slovan Bratislava B - Košice
17:00
16.05.
Šamorín - Skalica
17:00
16.05.
Slavoj Trebišov - Dukla Banská Bystrica
17:00
16.05.
Žilina B - Liptovský Mikuláš
17:00
Date
30
Result
23.05.
Dukla Banská Bystrica - Partizán Bardejov
17:00
23.05.
Dubnica nad Váhom - Slavoj Trebišov
17:00
23.05.
Košice - Petržalka
17:00
23.05.
Komárno - Žilina B
17:00
23.05.
Liptovský Mikuláš - Šamorín
17:00
23.05.
Železiarne Podbrezová - Slovan Bratislava B
17:00
23.05.
Poprad - Púchov
17:00
23.05.
Skalica - Ružomberok B
17:00