Preview
Table
Fixtures

07

July

Football National League
  • 00

    days

  • :
  • 00

    hours

  • :
  • 00

    minutes

  • :
  • 00

    seconds

START
07. July 2019. 09:00
END
16. May 2020. 00:00
TEAMS
20
GROUPS
1
Date
Round 10
Result
25.08.
SKA Khabarovsk - Armavir
09:00
25.08.
Chertanovo Moscow - Tom Tomsk
13:00
25.08.
Neftekhimik - Krasnodar II
15:00
25.08.
Mordovia Saransk - Nizhny Novgorod
16:00
25.08.
Shinnik Yaroslavl - Khimki
16:00
25.08.
Fakel Voronezh - Avangard Kursk
17:00
25.08.
Torpedo Moscow - Yenisey
17:00
25.08.
Baltika Kaliningrad - Luch Vladivostok
18:00
25.08.
Chayka Peschanokopskoye - Tekstilshchik Ivanovo
18:00
26.08.
Spartak Moscow II - Rotor Volgograd
15:00
P
Football National League
M
Points
Goals
1.
Torpedo Moscow
9
7
1
1
16 - 7
22
2.
Khimki
9
6
3
0
23 - 6
21
3.
Rotor Volgograd
9
6
1
2
16 - 8
19
4.
Tom Tomsk
9
5
3
1
10 - 3
18
5.
Chertanovo Moscow
9
5
3
1
10 - 6
18
6.
Spartak Moscow II
9
4
3
2
15 - 10
15
7.
Shinnik Yaroslavl
9
4
3
2
13 - 11
15
8.
SKA Khabarovsk
9
3
3
3
10 - 8
12
9.
Luch Vladivostok
9
3
3
3
14 - 15
12
10.
Armavir
9
3
3
3
10 - 11
12
11.
Baltika Kaliningrad
9
3
1
5
9 - 11
10
12.
Neftekhimik
9
2
3
4
11 - 12
9
13.
Nizhny Novgorod
9
2
3
4
8 - 13
9
14.
Avangard Kursk
9
2
3
4
9 - 16
9
15.
Chayka Peschanokopskoye
9
1
5
3
4 - 7
8
16.
Mordovia Saransk
9
2
2
5
8 - 13
8
17.
Krasnodar II
9
2
2
5
7 - 12
8
18.
Tekstilshchik Ivanovo
9
2
2
5
11 - 17
8
19.
Yenisey
9
1
3
5
4 - 14
6
20.
Fakel Voronezh
9
1
2
6
4 - 12
5
Date
Round 9
Result
20.08.
Spartak Moscow II - Yenisey
2-0
18.08.
Armavir - Baltika Kaliningrad
1-1
18.08.
Krasnodar II - Tom Tomsk
0-1
18.08.
Avangard Kursk - Chayka Peschanokopskoye
1-1
18.08.
Rotor Volgograd - Shinnik Yaroslavl
2-3
18.08.
Torpedo Moscow - Tekstilshchik Ivanovo
3-1
18.08.
Nizhny Novgorod - SKA Khabarovsk
1-1
18.08.
Khimki - Neftekhimik
3-2
18.08.
Mordovia Saransk - Chertanovo Moscow
2-3
18.08.
Luch Vladivostok - Fakel Voronezh
3-0
Date
1
Result
07.07.
SKA Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl
1-2
07.07.
Luch Vladivostok - Khimki
2-5
07.07.
Nizhny Novgorod - Tom Tomsk
0-2
07.07.
Tekstilshchik Ivanovo - Yenisey
0-1
07.07.
Mordovia Saransk - Neftekhimik
0-1
07.07.
Avangard Kursk - Rotor Volgograd
0-3
07.07.
Chayka Peschanokopskoye - Chertanovo Moscow
0-1
07.07.
Fakel Voronezh - Torpedo Moscow
0-1
07.07.
Baltika Kaliningrad - Spartak Moscow II
0-1
09.07.
Armavir - Krasnodar II
2-1
Date
2
Result
13.07.
Spartak Moscow II - SKA Khabarovsk
2-2
13.07.
Tom Tomsk - Armavir
2-0
13.07.
Fakel Voronezh - Chayka Peschanokopskoye
0-0
13.07.
Torpedo Moscow - Baltika Kaliningrad
2-0
13.07.
Shinnik Yaroslavl - Mordovia Saransk
1-0
13.07.
Khimki - Avangard Kursk
3-0
13.07.
Neftekhimik - Nizhny Novgorod
1-1
13.07.
Krasnodar II - Luch Vladivostok
1-2
13.07.
Rotor Volgograd - Tekstilshchik Ivanovo
3-2
13.07.
Chertanovo Moscow - Yenisey
2-1
Date
3
Result
19.07.
Nizhny Novgorod - Shinnik Yaroslavl
1-3
20.07.
Luch Vladivostok - Tom Tomsk
1-1
20.07.
SKA Khabarovsk - Torpedo Moscow
0-1
20.07.
Yenisey - Rotor Volgograd
0-3
20.07.
Tekstilshchik Ivanovo - Khimki
1-4
20.07.
Fakel Voronezh - Chertanovo Moscow
0-0
20.07.
Mordovia Saransk - Spartak Moscow II
1-0
20.07.
Avangard Kursk - Krasnodar II
1-1
20.07.
Baltika Kaliningrad - Chayka Peschanokopskoye
0-1
20.07.
Armavir - Neftekhimik
0-2
Date
4
Result
24.07.
Tom Tomsk - Avangard Kursk
2-0
24.07.
Spartak Moscow II - Nizhny Novgorod
2-0
24.07.
Krasnodar II - Tekstilshchik Ivanovo
1-1
24.07.
Neftekhimik - Luch Vladivostok
1-1
24.07.
Shinnik Yaroslavl - Armavir
1-1
24.07.
Fakel Voronezh - Baltika Kaliningrad
1-2
24.07.
Torpedo Moscow - Mordovia Saransk
2-2
24.07.
Khimki - Yenisey
4-0
24.07.
Chertanovo Moscow - Rotor Volgograd
1-0
24.07.
Chayka Peschanokopskoye - SKA Khabarovsk
0-2
Date
5
Result
28.07.
SKA Khabarovsk - Fakel Voronezh
1-0
28.07.
Luch Vladivostok - Shinnik Yaroslavl
2-1
28.07.
Yenisey - Krasnodar II
0-1
28.07.
Tom Tomsk - Tekstilshchik Ivanovo
2-1
28.07.
Mordovia Saransk - Chayka Peschanokopskoye
0-0
28.07.
Nizhny Novgorod - Torpedo Moscow
2-1
28.07.
Baltika Kaliningrad - Chertanovo Moscow
1-2
28.07.
Avangard Kursk - Neftekhimik
1-0
28.07.
Rotor Volgograd - Khimki
1-1
29.07.
Armavir - Spartak Moscow II
1-1
Date
6
Result
03.08.
SKA Khabarovsk - Baltika Kaliningrad
2-0
03.08.
Luch Vladivostok - Spartak Moscow II
2-4
03.08.
Tom Tomsk - Yenisey
0-0
03.08.
Chertanovo Moscow - Khimki
0-0
03.08.
Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk
1-3
03.08.
Fakel Voronezh - Mordovia Saransk
2-1
03.08.
Neftekhimik - Tekstilshchik Ivanovo
1-2
03.08.
Krasnodar II - Rotor Volgograd
0-1
03.08.
Chayka Peschanokopskoye - Nizhny Novgorod
0-0
04.08.
Torpedo Moscow - Armavir
2-1
Date
7
Result
10.08.
SKA Khabarovsk - Chertanovo Moscow
0-0
10.08.
Luch Vladivostok - Torpedo Moscow
0-1
10.08.
Yenisey - Neftekhimik
2-2
10.08.
Tom Tomsk - Rotor Volgograd
0-1
10.08.
Mordovia Saransk - Baltika Kaliningrad
0-3
10.08.
Nizhny Novgorod - Fakel Voronezh
2-1
10.08.
Tekstilshchik Ivanovo - Shinnik Yaroslavl
1-1
10.08.
Avangard Kursk - Spartak Moscow II
2-2
10.08.
Khimki - Krasnodar II
3-0
10.08.
Armavir - Chayka Peschanokopskoye
2-1
Date
8
Result
14.08.
SKA Khabarovsk - Mordovia Saransk
1-2
14.08.
Luch Vladivostok - Chayka Peschanokopskoye
1-1
14.08.
Tom Tomsk - Khimki
0-0
14.08.
Spartak Moscow II - Tekstilshchik Ivanovo
1-2
14.08.
Neftekhimik - Rotor Volgograd
1-2
14.08.
Shinnik Yaroslavl - Yenisey
0-0
14.08.
Fakel Voronezh - Armavir
0-2
14.08.
Chertanovo Moscow - Krasnodar II
1-2
14.08.
Torpedo Moscow - Avangard Kursk
3-1
14.08.
Baltika Kaliningrad - Nizhny Novgorod
2-1
Date
9
Result
18.08.
Luch Vladivostok - Fakel Voronezh
3-0
18.08.
Nizhny Novgorod - SKA Khabarovsk
1-1
18.08.
Khimki - Neftekhimik
3-2
18.08.
Mordovia Saransk - Chertanovo Moscow
2-3
18.08.
Avangard Kursk - Chayka Peschanokopskoye
1-1
18.08.
Rotor Volgograd - Shinnik Yaroslavl
2-3
18.08.
Torpedo Moscow - Tekstilshchik Ivanovo
3-1
18.08.
Armavir - Baltika Kaliningrad
1-1
18.08.
Krasnodar II - Tom Tomsk
0-1
20.08.
Spartak Moscow II - Yenisey
2-0
Date
10
Result
25.08.
SKA Khabarovsk - Armavir
09:00
25.08.
Chertanovo Moscow - Tom Tomsk
13:00
25.08.
Neftekhimik - Krasnodar II
15:00
25.08.
Mordovia Saransk - Nizhny Novgorod
16:00
25.08.
Shinnik Yaroslavl - Khimki
16:00
25.08.
Fakel Voronezh - Avangard Kursk
17:00
25.08.
Torpedo Moscow - Yenisey
17:00
25.08.
Baltika Kaliningrad - Luch Vladivostok
18:00
25.08.
Chayka Peschanokopskoye - Tekstilshchik Ivanovo
18:00
26.08.
Spartak Moscow II - Rotor Volgograd
15:00
Date
11
Result
31.08.
Nizhny Novgorod - Chertanovo Moscow
00:00
31.08.
Armavir - Mordovia Saransk
00:00
31.08.
Luch Vladivostok - SKA Khabarovsk
00:00
31.08.
Avangard Kursk - Baltika Kaliningrad
00:00
31.08.
Tekstilshchik Ivanovo - Fakel Voronezh
00:00
31.08.
Yenisey - Chayka Peschanokopskoye
00:00
31.08.
Rotor Volgograd - Torpedo Moscow
00:00
31.08.
Khimki - Spartak Moscow II
00:00
31.08.
Krasnodar II - Shinnik Yaroslavl
00:00
31.08.
Tom Tomsk - Neftekhimik
00:00
Date
12
Result
07.09.
Nizhny Novgorod - Armavir
00:00
07.09.
Mordovia Saransk - Luch Vladivostok
00:00
07.09.
SKA Khabarovsk - Avangard Kursk
00:00
07.09.
Fakel Voronezh - Yenisey
00:00
07.09.
Chayka Peschanokopskoye - Rotor Volgograd
00:00
07.09.
Torpedo Moscow - Khimki
00:00
07.09.
Spartak Moscow II - Krasnodar II
00:00
07.09.
Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk
00:00
07.09.
Chertanovo Moscow - Neftekhimik
00:00
08.09.
Tekstilshchik Ivanovo - Baltika Kaliningrad
00:00
Date
13
Result
14.09.
Luch Vladivostok - Nizhny Novgorod
00:00
14.09.
Avangard Kursk - Mordovia Saransk
00:00
14.09.
Tekstilshchik Ivanovo - SKA Khabarovsk
00:00
14.09.
Yenisey - Baltika Kaliningrad
00:00
14.09.
Rotor Volgograd - Fakel Voronezh
00:00
14.09.
Khimki - Chayka Peschanokopskoye
00:00
14.09.
Krasnodar II - Torpedo Moscow
00:00
14.09.
Tom Tomsk - Spartak Moscow II
00:00
14.09.
Neftekhimik - Shinnik Yaroslavl
00:00
15.09.
Armavir - Chertanovo Moscow
00:00
Date
14
Result
21.09.
Armavir - Luch Vladivostok
00:00
21.09.
Nizhny Novgorod - Avangard Kursk
00:00
21.09.
Mordovia Saransk - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
21.09.
SKA Khabarovsk - Yenisey
00:00
21.09.
Baltika Kaliningrad - Rotor Volgograd
00:00
21.09.
Fakel Voronezh - Khimki
00:00
21.09.
Chayka Peschanokopskoye - Krasnodar II
00:00
21.09.
Torpedo Moscow - Tom Tomsk
00:00
21.09.
Spartak Moscow II - Neftekhimik
00:00
21.09.
Chertanovo Moscow - Shinnik Yaroslavl
00:00
Date
15
Result
29.09.
Luch Vladivostok - Chertanovo Moscow
00:00
29.09.
Avangard Kursk - Armavir
00:00
29.09.
Tekstilshchik Ivanovo - Nizhny Novgorod
00:00
29.09.
Yenisey - Mordovia Saransk
00:00
29.09.
Rotor Volgograd - SKA Khabarovsk
00:00
29.09.
Khimki - Baltika Kaliningrad
00:00
29.09.
Krasnodar II - Fakel Voronezh
00:00
29.09.
Tom Tomsk - Chayka Peschanokopskoye
00:00
29.09.
Neftekhimik - Torpedo Moscow
00:00
29.09.
Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II
00:00
Date
16
Result
05.10.
Luch Vladivostok - Avangard Kursk
00:00
05.10.
Armavir - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
05.10.
Nizhny Novgorod - Yenisey
00:00
05.10.
Mordovia Saransk - Rotor Volgograd
00:00
05.10.
SKA Khabarovsk - Khimki
00:00
05.10.
Baltika Kaliningrad - Krasnodar II
00:00
05.10.
Fakel Voronezh - Tom Tomsk
00:00
05.10.
Chayka Peschanokopskoye - Neftekhimik
00:00
05.10.
Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl
00:00
05.10.
Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II
00:00
Date
17
Result
12.10.
Avangard Kursk - Chertanovo Moscow
00:00
12.10.
Tekstilshchik Ivanovo - Luch Vladivostok
00:00
12.10.
Yenisey - Armavir
00:00
12.10.
Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod
00:00
12.10.
Khimki - Mordovia Saransk
00:00
12.10.
Krasnodar II - SKA Khabarovsk
00:00
12.10.
Tom Tomsk - Baltika Kaliningrad
00:00
12.10.
Neftekhimik - Fakel Voronezh
00:00
12.10.
Shinnik Yaroslavl - Chayka Peschanokopskoye
00:00
12.10.
Spartak Moscow II - Torpedo Moscow
00:00
Date
18
Result
19.10.
Avangard Kursk - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
19.10.
Luch Vladivostok - Yenisey
00:00
19.10.
Armavir - Rotor Volgograd
00:00
19.10.
Nizhny Novgorod - Khimki
00:00
19.10.
Mordovia Saransk - Krasnodar II
00:00
19.10.
SKA Khabarovsk - Tom Tomsk
00:00
19.10.
Baltika Kaliningrad - Neftekhimik
00:00
19.10.
Fakel Voronezh - Shinnik Yaroslavl
00:00
19.10.
Chayka Peschanokopskoye - Spartak Moscow II
00:00
19.10.
Chertanovo Moscow - Torpedo Moscow
00:00
Date
19
Result
00:00
Tekstilshchik Ivanovo - Chertanovo Moscow
00:00
00:00
Yenisey - Avangard Kursk
00:00
00:00
Rotor Volgograd - Luch Vladivostok
00:00
00:00
Khimki - Armavir
00:00
00:00
Krasnodar II - Nizhny Novgorod
00:00
00:00
Tom Tomsk - Mordovia Saransk
00:00
00:00
Neftekhimik - SKA Khabarovsk
00:00
00:00
Shinnik Yaroslavl - Baltika Kaliningrad
00:00
00:00
Spartak Moscow II - Fakel Voronezh
00:00
00:00
Torpedo Moscow - Chayka Peschanokopskoye
00:00
Date
20
Result
27.10.
Baltika Kaliningrad - Torpedo Moscow
00:00
27.10.
SKA Khabarovsk - Spartak Moscow II
00:00
27.10.
Mordovia Saransk - Shinnik Yaroslavl
00:00
27.10.
Nizhny Novgorod - Neftekhimik
00:00
27.10.
Armavir - Tom Tomsk
00:00
27.10.
Luch Vladivostok - Krasnodar II
00:00
27.10.
Avangard Kursk - Khimki
00:00
27.10.
Tekstilshchik Ivanovo - Rotor Volgograd
00:00
27.10.
Yenisey - Chertanovo Moscow
00:00
27.10.
Chayka Peschanokopskoye - Fakel Voronezh
17:00
Date
21
Result
03.11.
Chertanovo Moscow - Fakel Voronezh
00:00
03.11.
Chayka Peschanokopskoye - Baltika Kaliningrad
00:00
03.11.
Torpedo Moscow - SKA Khabarovsk
00:00
03.11.
Spartak Moscow II - Mordovia Saransk
00:00
03.11.
Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod
00:00
03.11.
Neftekhimik - Armavir
00:00
03.11.
Tom Tomsk - Luch Vladivostok
00:00
03.11.
Krasnodar II - Avangard Kursk
00:00
03.11.
Khimki - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
03.11.
Rotor Volgograd - Yenisey
00:00
Date
22
Result
09.11.
Baltika Kaliningrad - Fakel Voronezh
00:00
09.11.
SKA Khabarovsk - Chayka Peschanokopskoye
00:00
09.11.
Mordovia Saransk - Torpedo Moscow
00:00
09.11.
Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II
00:00
09.11.
Armavir - Shinnik Yaroslavl
00:00
09.11.
Luch Vladivostok - Neftekhimik
00:00
09.11.
Avangard Kursk - Tom Tomsk
00:00
09.11.
Tekstilshchik Ivanovo - Krasnodar II
00:00
09.11.
Yenisey - Khimki
00:00
09.11.
Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow
00:00
Date
23
Result
13.11.
Chertanovo Moscow - Baltika Kaliningrad
00:00
13.11.
Fakel Voronezh - SKA Khabarovsk
00:00
13.11.
Chayka Peschanokopskoye - Mordovia Saransk
00:00
13.11.
Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod
00:00
13.11.
Spartak Moscow II - Armavir
00:00
13.11.
Shinnik Yaroslavl - Luch Vladivostok
00:00
13.11.
Neftekhimik - Avangard Kursk
00:00
13.11.
Tekstilshchik Ivanovo - Tom Tomsk
00:00
13.11.
Krasnodar II - Yenisey
00:00
13.11.
Khimki - Rotor Volgograd
00:00
Date
24
Result
17.11.
Baltika Kaliningrad - SKA Khabarovsk
00:00
17.11.
Mordovia Saransk - Fakel Voronezh
00:00
17.11.
Nizhny Novgorod - Chayka Peschanokopskoye
00:00
17.11.
Armavir - Torpedo Moscow
00:00
17.11.
Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl
00:00
17.11.
Spartak Moscow II - Luch Vladivostok
00:00
17.11.
Tekstilshchik Ivanovo - Neftekhimik
00:00
17.11.
Yenisey - Tom Tomsk
00:00
17.11.
Rotor Volgograd - Krasnodar II
00:00
17.11.
Khimki - Chertanovo Moscow
00:00
Date
25
Result
00:00
Chayka Peschanokopskoye - Armavir
00:00
00:00
Chertanovo Moscow - SKA Khabarovsk
00:00
00:00
Baltika Kaliningrad - Mordovia Saransk
00:00
00:00
Fakel Voronezh - Nizhny Novgorod
00:00
00:00
Torpedo Moscow - Luch Vladivostok
00:00
00:00
Spartak Moscow II - Avangard Kursk
00:00
00:00
Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
00:00
Neftekhimik - Yenisey
00:00
00:00
Rotor Volgograd - Tom Tomsk
00:00
00:00
Krasnodar II - Khimki
00:00
Date
26
Result
09.03.
Mordovia Saransk - SKA Khabarovsk
00:00
09.03.
Nizhny Novgorod - Baltika Kaliningrad
00:00
09.03.
Armavir - Fakel Voronezh
00:00
09.03.
Chayka Peschanokopskoye - Luch Vladivostok
00:00
09.03.
Avangard Kursk - Torpedo Moscow
00:00
09.03.
Tekstilshchik Ivanovo - Spartak Moscow II
00:00
09.03.
Yenisey - Shinnik Yaroslavl
00:00
09.03.
Rotor Volgograd - Neftekhimik
00:00
09.03.
Krasnodar II - Chertanovo Moscow
00:00
09.03.
Khimki - Tom Tomsk
00:00
Date
27
Result
15.03.
Tekstilshchik Ivanovo - Torpedo Moscow
00:00
15.03.
Yenisey - Spartak Moscow II
00:00
15.03.
Chertanovo Moscow - Mordovia Saransk
00:00
15.03.
Baltika Kaliningrad - Armavir
00:00
15.03.
Fakel Voronezh - Luch Vladivostok
00:00
15.03.
Chayka Peschanokopskoye - Avangard Kursk
00:00
15.03.
SKA Khabarovsk - Nizhny Novgorod
00:00
15.03.
Shinnik Yaroslavl - Rotor Volgograd
00:00
15.03.
Neftekhimik - Khimki
00:00
15.03.
Tom Tomsk - Krasnodar II
00:00
Date
28
Result
22.03.
Armavir - SKA Khabarovsk
00:00
22.03.
Luch Vladivostok - Baltika Kaliningrad
00:00
22.03.
Avangard Kursk - Fakel Voronezh
00:00
22.03.
Tekstilshchik Ivanovo - Chayka Peschanokopskoye
00:00
22.03.
Yenisey - Torpedo Moscow
00:00
22.03.
Rotor Volgograd - Spartak Moscow II
00:00
22.03.
Khimki - Shinnik Yaroslavl
00:00
22.03.
Krasnodar II - Neftekhimik
00:00
22.03.
Tom Tomsk - Chertanovo Moscow
00:00
22.03.
Nizhny Novgorod - Mordovia Saransk
00:00
Date
29
Result
29.03.
Chertanovo Moscow - Nizhny Novgorod
00:00
29.03.
Mordovia Saransk - Armavir
00:00
29.03.
SKA Khabarovsk - Luch Vladivostok
00:00
29.03.
Baltika Kaliningrad - Avangard Kursk
00:00
29.03.
Fakel Voronezh - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
29.03.
Chayka Peschanokopskoye - Yenisey
00:00
29.03.
Torpedo Moscow - Rotor Volgograd
00:00
29.03.
Spartak Moscow II - Khimki
00:00
29.03.
Shinnik Yaroslavl - Krasnodar II
00:00
29.03.
Neftekhimik - Tom Tomsk
00:00
Date
30
Result
04.04.
Baltika Kaliningrad - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
04.04.
Armavir - Nizhny Novgorod
00:00
04.04.
Luch Vladivostok - Mordovia Saransk
00:00
04.04.
Avangard Kursk - SKA Khabarovsk
00:00
04.04.
Yenisey - Fakel Voronezh
00:00
04.04.
Rotor Volgograd - Chayka Peschanokopskoye
00:00
04.04.
Khimki - Torpedo Moscow
00:00
04.04.
Krasnodar II - Spartak Moscow II
00:00
04.04.
Tom Tomsk - Shinnik Yaroslavl
00:00
04.04.
Neftekhimik - Chertanovo Moscow
00:00
Date
31
Result
08.04.
Chertanovo Moscow - Armavir
00:00
08.04.
Nizhny Novgorod - Luch Vladivostok
00:00
08.04.
Mordovia Saransk - Avangard Kursk
00:00
08.04.
SKA Khabarovsk - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
08.04.
Baltika Kaliningrad - Yenisey
00:00
08.04.
Fakel Voronezh - Rotor Volgograd
00:00
08.04.
Chayka Peschanokopskoye - Khimki
00:00
08.04.
Torpedo Moscow - Krasnodar II
00:00
08.04.
Spartak Moscow II - Tom Tomsk
00:00
08.04.
Shinnik Yaroslavl - Neftekhimik
00:00
Date
32
Result
12.04.
Luch Vladivostok - Armavir
00:00
12.04.
Avangard Kursk - Nizhny Novgorod
00:00
12.04.
Tekstilshchik Ivanovo - Mordovia Saransk
00:00
12.04.
Yenisey - SKA Khabarovsk
00:00
12.04.
Rotor Volgograd - Baltika Kaliningrad
00:00
12.04.
Khimki - Fakel Voronezh
00:00
12.04.
Krasnodar II - Chayka Peschanokopskoye
00:00
12.04.
Tom Tomsk - Torpedo Moscow
00:00
12.04.
Neftekhimik - Spartak Moscow II
00:00
12.04.
Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow
00:00
Date
33
Result
18.04.
Baltika Kaliningrad - Khimki
00:00
18.04.
Chertanovo Moscow - Luch Vladivostok
00:00
18.04.
Armavir - Avangard Kursk
00:00
18.04.
Nizhny Novgorod - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
18.04.
Mordovia Saransk - Yenisey
00:00
18.04.
SKA Khabarovsk - Rotor Volgograd
00:00
18.04.
Fakel Voronezh - Krasnodar II
00:00
18.04.
Chayka Peschanokopskoye - Tom Tomsk
00:00
18.04.
Torpedo Moscow - Neftekhimik
00:00
18.04.
Spartak Moscow II - Shinnik Yaroslavl
00:00
Date
34
Result
26.04.
Avangard Kursk - Luch Vladivostok
00:00
26.04.
Tekstilshchik Ivanovo - Armavir
00:00
26.04.
Yenisey - Nizhny Novgorod
00:00
26.04.
Khimki - SKA Khabarovsk
00:00
26.04.
Krasnodar II - Baltika Kaliningrad
00:00
26.04.
Tom Tomsk - Fakel Voronezh
00:00
26.04.
Neftekhimik - Chayka Peschanokopskoye
00:00
26.04.
Rotor Volgograd - Mordovia Saransk
00:00
26.04.
Shinnik Yaroslavl - Torpedo Moscow
00:00
26.04.
Spartak Moscow II - Chertanovo Moscow
00:00
Date
35
Result
02.05.
Chertanovo Moscow - Avangard Kursk
00:00
02.05.
Luch Vladivostok - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
02.05.
Armavir - Yenisey
00:00
02.05.
Nizhny Novgorod - Rotor Volgograd
00:00
02.05.
Mordovia Saransk - Khimki
00:00
02.05.
SKA Khabarovsk - Krasnodar II
00:00
02.05.
Baltika Kaliningrad - Tom Tomsk
00:00
02.05.
Fakel Voronezh - Neftekhimik
00:00
02.05.
Chayka Peschanokopskoye - Shinnik Yaroslavl
00:00
02.05.
Torpedo Moscow - Spartak Moscow II
00:00
Date
36
Result
06.05.
Tekstilshchik Ivanovo - Avangard Kursk
00:00
06.05.
Rotor Volgograd - Armavir
00:00
06.05.
Yenisey - Luch Vladivostok
00:00
06.05.
Khimki - Nizhny Novgorod
00:00
06.05.
Krasnodar II - Mordovia Saransk
00:00
06.05.
Tom Tomsk - SKA Khabarovsk
00:00
06.05.
Neftekhimik - Baltika Kaliningrad
00:00
06.05.
Shinnik Yaroslavl - Fakel Voronezh
00:00
06.05.
Spartak Moscow II - Chayka Peschanokopskoye
00:00
06.05.
Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow
00:00
Date
37
Result
10.05.
Chertanovo Moscow - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
10.05.
Avangard Kursk - Yenisey
00:00
10.05.
Luch Vladivostok - Rotor Volgograd
00:00
10.05.
Armavir - Khimki
00:00
10.05.
Nizhny Novgorod - Krasnodar II
00:00
10.05.
Mordovia Saransk - Tom Tomsk
00:00
10.05.
SKA Khabarovsk - Neftekhimik
00:00
10.05.
Baltika Kaliningrad - Shinnik Yaroslavl
00:00
10.05.
Fakel Voronezh - Spartak Moscow II
00:00
10.05.
Chayka Peschanokopskoye - Torpedo Moscow
00:00
Date
38
Result
16.05.
Yenisey - Tekstilshchik Ivanovo
00:00
16.05.
Rotor Volgograd - Avangard Kursk
00:00
16.05.
Khimki - Luch Vladivostok
00:00
16.05.
Krasnodar II - Armavir
00:00
16.05.
Tom Tomsk - Nizhny Novgorod
00:00
16.05.
Neftekhimik - Mordovia Saransk
00:00
16.05.
Shinnik Yaroslavl - SKA Khabarovsk
00:00
16.05.
Spartak Moscow II - Baltika Kaliningrad
00:00
16.05.
Torpedo Moscow - Fakel Voronezh
00:00
16.05.
Chertanovo Moscow - Chayka Peschanokopskoye
00:00