Preview
Table
Fixtures

01

January

Liga II
  • 00

    days

  • :
  • 00

    hours

  • :
  • 00

    minutes

  • :
  • 00

    seconds

START
01. January 1970. 01:00
END
01. January 1970. 01:00
TEAMS
20
GROUPS
1
Date
Round 7
Result
14.09.
Şcolar Reşiţa - Turris Turnu Măgurele
1-1
14.09.
Metaloglobus Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
0-1
14.09.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Ripensia Timișoara
2-2
14.09.
Gloria Buzău - Daco-Getica Bucureşti
2-0
14.09.
Viitorul Târgu Jiu - Concordia Chiajna
0-0
14.09.
Dunărea Călărași - Universitatea Cluj
3-2
14.09.
Politehnica Timișoara - Farul Constanța
0-0
15.09.
UTA Arad - Mioveni
1-1
15.09.
Argeş Piteşti - Rapid București
0-2
16.09.
Petrolul Ploieşti - Sportul Snagov
1-1
P
Liga II
M
Points
Goals
1.
Turris Turnu Măgurele
7
6
1
0
16 - 2
19
2.
Gloria Buzău
7
5
1
1
14 - 3
16
3.
Mioveni
7
4
3
0
10 - 4
15
4.
UTA Arad
6
4
1
1
15 - 3
13
5.
Rapid București
7
4
1
2
10 - 7
13
6.
Argeş Piteşti
7
4
0
3
9 - 7
12
7.
Petrolul Ploieşti
6
3
2
1
7 - 6
11
8.
Viitorul Târgu Jiu
7
3
2
2
6 - 6
11
9.
Concordia Chiajna
7
3
2
2
6 - 8
11
10.
Metaloglobus Bucureşti
7
3
1
3
11 - 8
10
11.
Farul Constanța
7
2
3
2
4 - 4
9
12.
Şcolar Reşiţa
7
2
2
3
9 - 8
8
13.
Dunărea Călărași
7
2
2
3
8 - 11
8
14.
Ripensia Timișoara
7
2
2
3
8 - 11
8
15.
Daco-Getica Bucureşti
7
2
0
5
2 - 10
6
16.
Politehnica Timișoara
7
1
2
4
3 - 5
5
17.
Csíkszereda Miercurea Ciuc
6
1
2
3
6 - 9
5
18.
Pandurii Târgu Jiu
7
1
2
4
3 - 10
5
19.
Universitatea Cluj
6
1
0
5
5 - 10
3
20.
Sportul Snagov
7
0
1
6
2 - 22
1
Date
Round 6
Result
08.09.
Farul Constanța - Csíkszereda Miercurea Ciuc
2-0
07.09.
Ripensia Timișoara - Petrolul Ploieşti
0-1
07.09.
Rapid București - Viitorul Târgu Jiu
1-2
07.09.
Daco-Getica Bucureşti - Argeş Piteşti
0-2
07.09.
Concordia Chiajna - Şcolar Reşiţa
2-1
07.09.
Pandurii Târgu Jiu - Gloria Buzău
0-0
07.09.
Sportul Snagov - Dunărea Călărași
0-2
07.09.
Turris Turnu Măgurele - Politehnica Timișoara
2-0
06.09.
Mioveni - Metaloglobus Bucureşti
2-2
06.09.
Universitatea Cluj - UTA Arad
Date
1
Result
02.08.
Şcolar Reşiţa - Universitatea Cluj
2-0
03.08.
Concordia Chiajna - Daco-Getica Bucureşti
1-0
03.08.
Turris Turnu Măgurele - Pandurii Târgu Jiu
2-0
03.08.
Viitorul Târgu Jiu - Sportul Snagov
2-1
03.08.
UTA Arad - Dunărea Călărași
3-0
03.08.
Politehnica Timișoara - Mioveni
0-1
03.08.
Rapid București - Farul Constanța
0-0
04.08.
Gloria Buzău - Csíkszereda Miercurea Ciuc
1-0
04.08.
Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploieşti
1-2
06.08.
Argeş Piteşti - Ripensia Timișoara
1-2
Date
2
Result
10.08.
Daco-Getica Bucureşti - Turris Turnu Măgurele
0-3
10.08.
Farul Constanța - Dunărea Călărași
1-0
10.08.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Metaloglobus Bucureşti
3-0
10.08.
Mioveni - Şcolar Reşiţa
1-1
10.08.
Pandurii Târgu Jiu - Politehnica Timișoara
0-3
10.08.
Ripensia Timișoara - Gloria Buzău
1-2
10.08.
Rapid București - Concordia Chiajna
3-1
11.08.
Sportul Snagov - Argeş Piteşti
0-3
11.08.
Universitatea Cluj - Viitorul Târgu Jiu
3-0
12.08.
Petrolul Ploieşti - UTA Arad
0-3
Date
3
Result
17.08.
Şcolar Reşiţa - Pandurii Târgu Jiu
3-1
17.08.
Metaloglobus Bucureşti - Ripensia Timișoara
3-0
17.08.
Gloria Buzău - Sportul Snagov
7-0
17.08.
UTA Arad - Csíkszereda Miercurea Ciuc
3-0
17.08.
Viitorul Târgu Jiu - Mioveni
0-1
17.08.
Argeş Piteşti - Universitatea Cluj
1-0
17.08.
Politehnica Timișoara - Daco-Getica Bucureşti
0-1
12:00
Concordia Chiajna - Farul Constanța
2-1
14:30
Dunărea Călărași - Petrolul Ploieşti
1-3
20.08.
Turris Turnu Măgurele - Rapid București
3-1
Date
4
Result
24.08.
Concordia Chiajna - Turris Turnu Măgurele
0-3
24.08.
Daco-Getica Bucureşti - Şcolar Reşiţa
1-0
24.08.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Dunărea Călărași
1-1
24.08.
Pandurii Târgu Jiu - Viitorul Târgu Jiu
0-0
24.08.
Ripensia Timișoara - UTA Arad
2-1
24.08.
Sportul Snagov - Metaloglobus Bucureşti
0-3
24.08.
Rapid București - Politehnica Timișoara
1-0
25.08.
Universitatea Cluj - Gloria Buzău
0-2
26.08.
Farul Constanța - Petrolul Ploieşti
0-0
27.08.
Mioveni - Argeş Piteşti
2-0
Date
5
Result
31.08.
Dunărea Călărași - Ripensia Timișoara
1-1
31.08.
Politehnica Timișoara - Concordia Chiajna
0-0
31.08.
Gloria Buzău - Mioveni
0-2
31.08.
UTA Arad - Sportul Snagov
4-0
31.08.
Metaloglobus Bucureşti - Universitatea Cluj
2-0
01.09.
Viitorul Târgu Jiu - Daco-Getica Bucureşti
2-0
01.09.
Şcolar Reşiţa - Rapid București
1-2
01.09.
Turris Turnu Măgurele - Farul Constanța
2-0
02.09.
Argeş Piteşti - Pandurii Târgu Jiu
2-1
03.09.
Petrolul Ploieşti - Csíkszereda Miercurea Ciuc
Date
6
Result
06.09.
Mioveni - Metaloglobus Bucureşti
2-2
06.09.
Universitatea Cluj - UTA Arad
07.09.
Concordia Chiajna - Şcolar Reşiţa
2-1
07.09.
Pandurii Târgu Jiu - Gloria Buzău
0-0
07.09.
Sportul Snagov - Dunărea Călărași
0-2
07.09.
Turris Turnu Măgurele - Politehnica Timișoara
2-0
07.09.
Daco-Getica Bucureşti - Argeş Piteşti
0-2
07.09.
Rapid București - Viitorul Târgu Jiu
1-2
07.09.
Ripensia Timișoara - Petrolul Ploieşti
0-1
08.09.
Farul Constanța - Csíkszereda Miercurea Ciuc
2-0
Date
7
Result
14.09.
Şcolar Reşiţa - Turris Turnu Măgurele
1-1
14.09.
Metaloglobus Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
0-1
14.09.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Ripensia Timișoara
2-2
14.09.
Gloria Buzău - Daco-Getica Bucureşti
2-0
14.09.
Viitorul Târgu Jiu - Concordia Chiajna
0-0
14.09.
Dunărea Călărași - Universitatea Cluj
3-2
14.09.
Politehnica Timișoara - Farul Constanța
0-0
15.09.
UTA Arad - Mioveni
1-1
15.09.
Argeş Piteşti - Rapid București
0-2
16.09.
Petrolul Ploieşti - Sportul Snagov
1-1
Date
8
Result
21.09.
Concordia Chiajna - Argeş Piteşti
10:00
21.09.
Daco-Getica Bucureşti - Metaloglobus Bucureşti
10:00
21.09.
Farul Constanța - Ripensia Timișoara
10:00
21.09.
Mioveni - Dunărea Călărași
10:00
21.09.
Pandurii Târgu Jiu - UTA Arad
10:00
21.09.
Politehnica Timișoara - Şcolar Reşiţa
10:00
21.09.
Rapid București - Gloria Buzău
10:00
21.09.
Sportul Snagov - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
21.09.
Turris Turnu Măgurele - Viitorul Târgu Jiu
10:00
21.09.
Universitatea Cluj - Petrolul Ploieşti
10:00
Date
9
Result
28.09.
Dunărea Călărași - Pandurii Târgu Jiu
10:00
28.09.
Şcolar Reşiţa - Farul Constanța
10:00
28.09.
Argeş Piteşti - Turris Turnu Măgurele
10:00
28.09.
Metaloglobus Bucureşti - Rapid București
10:00
28.09.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Universitatea Cluj
10:00
28.09.
Petrolul Ploieşti - Mioveni
10:00
28.09.
Ripensia Timișoara - Sportul Snagov
10:00
28.09.
Gloria Buzău - Concordia Chiajna
10:00
28.09.
UTA Arad - Daco-Getica Bucureşti
10:00
28.09.
Viitorul Târgu Jiu - Politehnica Timișoara
10:00
Date
10
Result
05.10.
Concordia Chiajna - Metaloglobus Bucureşti
10:00
05.10.
Şcolar Reşiţa - Viitorul Târgu Jiu
10:00
05.10.
Daco-Getica Bucureşti - Dunărea Călărași
10:00
05.10.
Farul Constanța - Sportul Snagov
10:00
05.10.
Mioveni - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
05.10.
Pandurii Târgu Jiu - Petrolul Ploieşti
10:00
05.10.
Politehnica Timișoara - Argeş Piteşti
10:00
05.10.
Rapid București - UTA Arad
10:00
05.10.
Turris Turnu Măgurele - Gloria Buzău
10:00
05.10.
Universitatea Cluj - Ripensia Timișoara
10:00
Date
11
Result
12.10.
Dunărea Călărași - Rapid București
10:00
12.10.
Argeş Piteşti - Şcolar Reşiţa
10:00
12.10.
Metaloglobus Bucureşti - Turris Turnu Măgurele
10:00
12.10.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Pandurii Târgu Jiu
10:00
12.10.
Petrolul Ploieşti - Daco-Getica Bucureşti
10:00
12.10.
Ripensia Timișoara - Mioveni
10:00
12.10.
Gloria Buzău - Politehnica Timișoara
10:00
12.10.
Sportul Snagov - Universitatea Cluj
10:00
12.10.
UTA Arad - Concordia Chiajna
10:00
12.10.
Viitorul Târgu Jiu - Farul Constanța
10:00
Date
12
Result
16.10.
Concordia Chiajna - Dunărea Călărași
14:00
16.10.
Şcolar Reşiţa - Gloria Buzău
14:00
16.10.
Daco-Getica Bucureşti - Csíkszereda Miercurea Ciuc
14:00
16.10.
Farul Constanța - Universitatea Cluj
14:00
16.10.
Mioveni - Sportul Snagov
14:00
16.10.
Pandurii Târgu Jiu - Ripensia Timișoara
14:00
16.10.
Politehnica Timișoara - Metaloglobus Bucureşti
14:00
16.10.
Rapid București - Petrolul Ploieşti
14:00
16.10.
Turris Turnu Măgurele - UTA Arad
14:00
16.10.
Viitorul Târgu Jiu - Argeş Piteşti
14:00
Date
13
Result
19.10.
Dunărea Călărași - Turris Turnu Măgurele
10:00
19.10.
Argeş Piteşti - Farul Constanța
10:00
19.10.
Metaloglobus Bucureşti - Şcolar Reşiţa
10:00
19.10.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Rapid București
10:00
19.10.
Petrolul Ploieşti - Concordia Chiajna
10:00
19.10.
Ripensia Timișoara - Daco-Getica Bucureşti
10:00
19.10.
Gloria Buzău - Viitorul Târgu Jiu
10:00
19.10.
Sportul Snagov - Pandurii Târgu Jiu
10:00
19.10.
Universitatea Cluj - Mioveni
10:00
19.10.
UTA Arad - Politehnica Timișoara
10:00
Date
14
Result
26.10.
Concordia Chiajna - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
26.10.
Şcolar Reşiţa - UTA Arad
10:00
26.10.
Daco-Getica Bucureşti - Sportul Snagov
10:00
26.10.
Farul Constanța - Mioveni
10:00
26.10.
Argeş Piteşti - Gloria Buzău
10:00
26.10.
Pandurii Târgu Jiu - Universitatea Cluj
10:00
26.10.
Politehnica Timișoara - Dunărea Călărași
10:00
26.10.
Rapid București - Ripensia Timișoara
10:00
26.10.
Turris Turnu Măgurele - Petrolul Ploieşti
10:00
26.10.
Viitorul Târgu Jiu - Metaloglobus Bucureşti
10:00
Date
15
Result
02.11.
Dunărea Călărași - Şcolar Reşiţa
10:00
02.11.
Metaloglobus Bucureşti - Argeş Piteşti
10:00
02.11.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Turris Turnu Măgurele
10:00
02.11.
Mioveni - Pandurii Târgu Jiu
10:00
02.11.
Petrolul Ploieşti - Politehnica Timișoara
10:00
02.11.
Ripensia Timișoara - Concordia Chiajna
10:00
02.11.
Gloria Buzău - Farul Constanța
10:00
02.11.
Sportul Snagov - Rapid București
10:00
02.11.
Universitatea Cluj - Daco-Getica Bucureşti
10:00
02.11.
UTA Arad - Viitorul Târgu Jiu
10:00
Date
16
Result
09.11.
Concordia Chiajna - Sportul Snagov
10:00
09.11.
Şcolar Reşiţa - Petrolul Ploieşti
10:00
09.11.
Daco-Getica Bucureşti - Mioveni
10:00
09.11.
Farul Constanța - Pandurii Târgu Jiu
10:00
09.11.
Argeş Piteşti - UTA Arad
10:00
09.11.
Politehnica Timișoara - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
09.11.
Rapid București - Universitatea Cluj
10:00
09.11.
Gloria Buzău - Metaloglobus Bucureşti
10:00
09.11.
Turris Turnu Măgurele - Ripensia Timișoara
10:00
09.11.
Viitorul Târgu Jiu - Dunărea Călărași
10:00
Date
17
Result
13.11.
Dunărea Călărași - Argeş Piteşti
13:00
13.11.
Metaloglobus Bucureşti - Farul Constanța
13:00
13.11.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Şcolar Reşiţa
13:00
13.11.
Mioveni - Rapid București
13:00
13.11.
Pandurii Târgu Jiu - Daco-Getica Bucureşti
13:00
13.11.
Petrolul Ploieşti - Viitorul Târgu Jiu
13:00
13.11.
Ripensia Timișoara - Politehnica Timișoara
13:00
13.11.
Sportul Snagov - Turris Turnu Măgurele
13:00
13.11.
Universitatea Cluj - Concordia Chiajna
13:00
13.11.
UTA Arad - Gloria Buzău
13:00
Date
18
Result
16.11.
Concordia Chiajna - Mioveni
10:00
16.11.
Şcolar Reşiţa - Ripensia Timișoara
10:00
16.11.
Farul Constanța - Daco-Getica Bucureşti
10:00
16.11.
Argeş Piteşti - Petrolul Ploieşti
10:00
16.11.
Metaloglobus Bucureşti - UTA Arad
10:00
16.11.
Politehnica Timișoara - Sportul Snagov
10:00
16.11.
Rapid București - Pandurii Târgu Jiu
10:00
16.11.
Gloria Buzău - Dunărea Călărași
10:00
16.11.
Turris Turnu Măgurele - Universitatea Cluj
10:00
16.11.
Viitorul Târgu Jiu - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
Date
19
Result
23.11.
Dunărea Călărași - Metaloglobus Bucureşti
10:00
23.11.
Daco-Getica Bucureşti - Rapid București
10:00
23.11.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Argeş Piteşti
10:00
23.11.
Mioveni - Turris Turnu Măgurele
10:00
23.11.
Pandurii Târgu Jiu - Concordia Chiajna
10:00
23.11.
Petrolul Ploieşti - Gloria Buzău
10:00
23.11.
Ripensia Timișoara - Viitorul Târgu Jiu
10:00
23.11.
Sportul Snagov - Şcolar Reşiţa
10:00
23.11.
Universitatea Cluj - Politehnica Timișoara
10:00
23.11.
UTA Arad - Farul Constanța
10:00
Date
20
Result
30.11.
Dunărea Călărași - UTA Arad
10:00
30.11.
Daco-Getica Bucureşti - Concordia Chiajna
10:00
30.11.
Farul Constanța - Rapid București
10:00
30.11.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Gloria Buzău
10:00
30.11.
Mioveni - Politehnica Timișoara
10:00
30.11.
Pandurii Târgu Jiu - Turris Turnu Măgurele
10:00
30.11.
Petrolul Ploieşti - Metaloglobus Bucureşti
10:00
30.11.
Ripensia Timișoara - Argeş Piteşti
10:00
30.11.
Sportul Snagov - Viitorul Târgu Jiu
10:00
30.11.
Universitatea Cluj - Şcolar Reşiţa
10:00
Date
21
Result
07.12.
Dunărea Călărași - Farul Constanța
10:00
07.12.
Concordia Chiajna - Rapid București
10:00
07.12.
Şcolar Reşiţa - Mioveni
10:00
07.12.
Argeş Piteşti - Sportul Snagov
10:00
07.12.
Metaloglobus Bucureşti - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
07.12.
Politehnica Timișoara - Pandurii Târgu Jiu
10:00
07.12.
Gloria Buzău - Ripensia Timișoara
10:00
07.12.
Turris Turnu Măgurele - Daco-Getica Bucureşti
10:00
07.12.
UTA Arad - Petrolul Ploieşti
10:00
07.12.
Viitorul Târgu Jiu - Universitatea Cluj
10:00
Date
22
Result
22.02.
Daco-Getica Bucureşti - Politehnica Timișoara
10:00
22.02.
Farul Constanța - Concordia Chiajna
10:00
22.02.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - UTA Arad
10:00
22.02.
Mioveni - Viitorul Târgu Jiu
10:00
22.02.
Pandurii Târgu Jiu - Şcolar Reşiţa
10:00
22.02.
Petrolul Ploieşti - Dunărea Călărași
10:00
22.02.
Rapid București - Turris Turnu Măgurele
10:00
22.02.
Ripensia Timișoara - Metaloglobus Bucureşti
10:00
22.02.
Sportul Snagov - Gloria Buzău
10:00
22.02.
Universitatea Cluj - Argeş Piteşti
10:00
Date
23
Result
28.02.
Dunărea Călărași - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
28.02.
Şcolar Reşiţa - Daco-Getica Bucureşti
10:00
28.02.
Argeş Piteşti - Mioveni
10:00
28.02.
Metaloglobus Bucureşti - Sportul Snagov
10:00
28.02.
Petrolul Ploieşti - Farul Constanța
10:00
28.02.
Politehnica Timișoara - Rapid București
10:00
28.02.
Gloria Buzău - Universitatea Cluj
10:00
28.02.
Turris Turnu Măgurele - Concordia Chiajna
10:00
28.02.
UTA Arad - Ripensia Timișoara
10:00
28.02.
Viitorul Târgu Jiu - Pandurii Târgu Jiu
10:00
Date
24
Result
07.03.
Daco-Getica Bucureşti - Viitorul Târgu Jiu
10:00
07.03.
Farul Constanța - Turris Turnu Măgurele
10:00
07.03.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Petrolul Ploieşti
10:00
07.03.
Mioveni - Gloria Buzău
10:00
07.03.
Pandurii Târgu Jiu - Argeş Piteşti
10:00
07.03.
Rapid București - Şcolar Reşiţa
10:00
07.03.
Ripensia Timișoara - Dunărea Călărași
10:00
07.03.
Sportul Snagov - UTA Arad
10:00
07.03.
Universitatea Cluj - Metaloglobus Bucureşti
10:00
07.03.
Concordia Chiajna - Politehnica Timișoara
10:00
Date
25
Result
14.03.
Dunărea Călărași - Sportul Snagov
10:00
14.03.
Şcolar Reşiţa - Concordia Chiajna
10:00
14.03.
Argeş Piteşti - Daco-Getica Bucureşti
10:00
14.03.
Metaloglobus Bucureşti - Mioveni
10:00
14.03.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Farul Constanța
10:00
14.03.
Petrolul Ploieşti - Ripensia Timișoara
10:00
14.03.
Politehnica Timișoara - Turris Turnu Măgurele
10:00
14.03.
Gloria Buzău - Pandurii Târgu Jiu
10:00
14.03.
UTA Arad - Universitatea Cluj
10:00
14.03.
Viitorul Târgu Jiu - Rapid București
10:00
Date
26
Result
21.03.
Concordia Chiajna - Viitorul Târgu Jiu
10:00
21.03.
Daco-Getica Bucureşti - Gloria Buzău
10:00
21.03.
Farul Constanța - Politehnica Timișoara
10:00
21.03.
Mioveni - UTA Arad
10:00
21.03.
Pandurii Târgu Jiu - Metaloglobus Bucureşti
10:00
21.03.
Rapid București - Argeş Piteşti
10:00
21.03.
Ripensia Timișoara - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
21.03.
Sportul Snagov - Petrolul Ploieşti
10:00
21.03.
Turris Turnu Măgurele - Şcolar Reşiţa
10:00
21.03.
Universitatea Cluj - Dunărea Călărași
10:00
Date
27
Result
28.03.
Dunărea Călărași - Mioveni
10:00
28.03.
Şcolar Reşiţa - Politehnica Timișoara
10:00
28.03.
Argeş Piteşti - Concordia Chiajna
10:00
28.03.
Metaloglobus Bucureşti - Daco-Getica Bucureşti
10:00
28.03.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Sportul Snagov
10:00
28.03.
Petrolul Ploieşti - Universitatea Cluj
10:00
28.03.
Ripensia Timișoara - Farul Constanța
10:00
28.03.
Gloria Buzău - Rapid București
10:00
28.03.
UTA Arad - Pandurii Târgu Jiu
10:00
28.03.
Viitorul Târgu Jiu - Turris Turnu Măgurele
10:00
Date
28
Result
04.04.
Concordia Chiajna - Gloria Buzău
10:00
04.04.
Daco-Getica Bucureşti - UTA Arad
10:00
04.04.
Farul Constanța - Şcolar Reşiţa
10:00
04.04.
Mioveni - Petrolul Ploieşti
10:00
04.04.
Pandurii Târgu Jiu - Dunărea Călărași
10:00
04.04.
Politehnica Timișoara - Viitorul Târgu Jiu
10:00
04.04.
Rapid București - Metaloglobus Bucureşti
10:00
04.04.
Sportul Snagov - Ripensia Timișoara
10:00
04.04.
Turris Turnu Măgurele - Argeş Piteşti
10:00
04.04.
Universitatea Cluj - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
Date
29
Result
08.04.
Dunărea Călărași - Daco-Getica Bucureşti
16:00
08.04.
Argeş Piteşti - Politehnica Timișoara
16:00
08.04.
Metaloglobus Bucureşti - Concordia Chiajna
16:00
08.04.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Mioveni
16:00
08.04.
Petrolul Ploieşti - Pandurii Târgu Jiu
16:00
08.04.
Ripensia Timișoara - Universitatea Cluj
16:00
08.04.
Gloria Buzău - Turris Turnu Măgurele
16:00
08.04.
Sportul Snagov - Farul Constanța
16:00
08.04.
UTA Arad - Rapid București
16:00
08.04.
Viitorul Târgu Jiu - Şcolar Reşiţa
16:00
Date
30
Result
11.04.
Concordia Chiajna - UTA Arad
10:00
11.04.
Şcolar Reşiţa - Argeş Piteşti
10:00
11.04.
Daco-Getica Bucureşti - Petrolul Ploieşti
10:00
11.04.
Farul Constanța - Viitorul Târgu Jiu
10:00
11.04.
Mioveni - Ripensia Timișoara
10:00
11.04.
Pandurii Târgu Jiu - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
11.04.
Politehnica Timișoara - Gloria Buzău
10:00
11.04.
Rapid București - Dunărea Călărași
10:00
11.04.
Turris Turnu Măgurele - Metaloglobus Bucureşti
10:00
11.04.
Universitatea Cluj - Sportul Snagov
10:00
Date
31
Result
17.04.
Dunărea Călărași - Concordia Chiajna
10:00
17.04.
Argeş Piteşti - Viitorul Târgu Jiu
10:00
17.04.
Metaloglobus Bucureşti - Politehnica Timișoara
10:00
17.04.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Daco-Getica Bucureşti
10:00
17.04.
Petrolul Ploieşti - Rapid București
10:00
17.04.
Ripensia Timișoara - Pandurii Târgu Jiu
10:00
17.04.
Gloria Buzău - Şcolar Reşiţa
10:00
17.04.
Sportul Snagov - Mioveni
10:00
17.04.
Universitatea Cluj - Farul Constanța
10:00
17.04.
UTA Arad - Turris Turnu Măgurele
10:00
Date
32
Result
25.04.
Concordia Chiajna - Petrolul Ploieşti
10:00
25.04.
Şcolar Reşiţa - Metaloglobus Bucureşti
10:00
25.04.
Daco-Getica Bucureşti - Ripensia Timișoara
10:00
25.04.
Farul Constanța - Argeş Piteşti
10:00
25.04.
Mioveni - Universitatea Cluj
10:00
25.04.
Pandurii Târgu Jiu - Sportul Snagov
10:00
25.04.
Politehnica Timișoara - UTA Arad
10:00
25.04.
Rapid București - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
25.04.
Turris Turnu Măgurele - Dunărea Călărași
10:00
25.04.
Viitorul Târgu Jiu - Gloria Buzău
10:00
Date
33
Result
02.05.
Dunărea Călărași - Politehnica Timișoara
10:00
02.05.
Metaloglobus Bucureşti - Viitorul Târgu Jiu
10:00
02.05.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Concordia Chiajna
10:00
02.05.
Mioveni - Farul Constanța
10:00
02.05.
Petrolul Ploieşti - Turris Turnu Măgurele
10:00
02.05.
Ripensia Timișoara - Rapid București
10:00
02.05.
Gloria Buzău - Argeş Piteşti
10:00
02.05.
Sportul Snagov - Daco-Getica Bucureşti
10:00
02.05.
Universitatea Cluj - Pandurii Târgu Jiu
10:00
02.05.
UTA Arad - Şcolar Reşiţa
10:00
Date
34
Result
09.05.
Concordia Chiajna - Ripensia Timișoara
10:00
09.05.
Şcolar Reşiţa - Dunărea Călărași
10:00
09.05.
Daco-Getica Bucureşti - Universitatea Cluj
10:00
09.05.
Farul Constanța - Gloria Buzău
10:00
09.05.
Argeş Piteşti - Metaloglobus Bucureşti
10:00
09.05.
Pandurii Târgu Jiu - Mioveni
10:00
09.05.
Politehnica Timișoara - Petrolul Ploieşti
10:00
09.05.
Rapid București - Sportul Snagov
10:00
09.05.
Turris Turnu Măgurele - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
09.05.
Viitorul Târgu Jiu - UTA Arad
10:00
Date
35
Result
13.05.
Dunărea Călărași - Viitorul Târgu Jiu
17:00
13.05.
Metaloglobus Bucureşti - Gloria Buzău
17:00
13.05.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Politehnica Timișoara
17:00
13.05.
Mioveni - Daco-Getica Bucureşti
17:00
13.05.
Pandurii Târgu Jiu - Farul Constanța
17:00
13.05.
Petrolul Ploieşti - Şcolar Reşiţa
17:00
13.05.
Ripensia Timișoara - Turris Turnu Măgurele
17:00
13.05.
Sportul Snagov - Concordia Chiajna
17:00
13.05.
Universitatea Cluj - Rapid București
17:00
13.05.
UTA Arad - Argeş Piteşti
17:00
Date
36
Result
16.05.
Concordia Chiajna - Universitatea Cluj
10:00
16.05.
Şcolar Reşiţa - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
16.05.
Daco-Getica Bucureşti - Pandurii Târgu Jiu
10:00
16.05.
Farul Constanța - Metaloglobus Bucureşti
10:00
16.05.
Argeş Piteşti - Dunărea Călărași
10:00
16.05.
Politehnica Timișoara - Ripensia Timișoara
10:00
16.05.
Rapid București - Mioveni
10:00
16.05.
Gloria Buzău - UTA Arad
10:00
16.05.
Turris Turnu Măgurele - Sportul Snagov
10:00
16.05.
Viitorul Târgu Jiu - Petrolul Ploieşti
10:00
Date
37
Result
23.05.
Dunărea Călărași - Gloria Buzău
10:00
23.05.
Daco-Getica Bucureşti - Farul Constanța
10:00
23.05.
Csíkszereda Miercurea Ciuc - Viitorul Târgu Jiu
10:00
23.05.
Mioveni - Concordia Chiajna
10:00
23.05.
Pandurii Târgu Jiu - Rapid București
10:00
23.05.
Petrolul Ploieşti - Argeş Piteşti
10:00
23.05.
Ripensia Timișoara - Şcolar Reşiţa
10:00
23.05.
Sportul Snagov - Politehnica Timișoara
10:00
23.05.
Universitatea Cluj - Turris Turnu Măgurele
10:00
23.05.
UTA Arad - Metaloglobus Bucureşti
10:00
Date
38
Result
30.05.
Concordia Chiajna - Pandurii Târgu Jiu
10:00
30.05.
Şcolar Reşiţa - Sportul Snagov
10:00
30.05.
Farul Constanța - UTA Arad
10:00
30.05.
Argeş Piteşti - Csíkszereda Miercurea Ciuc
10:00
30.05.
Metaloglobus Bucureşti - Dunărea Călărași
10:00
30.05.
Politehnica Timișoara - Universitatea Cluj
10:00
30.05.
Rapid București - Daco-Getica Bucureşti
10:00
30.05.
Gloria Buzău - Petrolul Ploieşti
10:00
30.05.
Turris Turnu Măgurele - Mioveni
10:00
30.05.
Viitorul Târgu Jiu - Ripensia Timișoara
10:00