Preview
Table
Fixtures

01

January

1. Liga
  • 00

    days

  • :
  • 00

    hours

  • :
  • 00

    minutes

  • :
  • 00

    seconds

START
01. January 1970. 01:00
END
01. January 1970. 01:00
TEAMS
18
GROUPS
1
Date
Round 8
Result
06.09.
Chrobry Głogów - Radomiak Radom
0-2
07.09.
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
1-3
07.09.
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
2-3
07.09.
Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie
1-1
08.09.
Zagłębie Sosnowiec - Bełchatów
1-1
19:00
Olimpia Grudziądz - Nieciecza
19:00
Stal Mielec - GKS Tychy
19:30
Podbeskidzie - Miedź Legnica
20:00
Warta Poznań - Odra Opole
P
1. Liga
M
Points
Goals
1.
Radomiak Radom
9
5
2
2
11 - 10
17
2.
Stal Mielec
8
5
1
2
10 - 8
16
3.
Stomil Olsztyn
9
5
1
3
10 - 10
16
4.
Podbeskidzie
8
4
2
2
12 - 8
14
5.
Miedź Legnica
8
4
2
2
11 - 7
14
6.
Jastrzębie
9
3
5
1
11 - 8
14
7.
Warta Poznań
8
4
2
2
11 - 8
14
8.
GKS Tychy
8
4
1
3
16 - 10
13
9.
Puszcza Niepołomice
9
4
1
4
7 - 8
13
10.
Bełchatów
8
3
2
3
11 - 7
11
11.
Nieciecza
8
3
2
3
10 - 7
11
12.
Zagłębie Sosnowiec
9
3
2
4
10 - 10
11
13.
Wigry Suwałki
9
3
2
4
11 - 12
11
14.
Sandecja Nowy Sącz
9
3
2
4
8 - 11
11
15.
Olimpia Grudziądz
8
3
1
4
15 - 14
10
16.
Chojniczanka Chojnice
8
2
2
4
9 - 13
8
17.
Chrobry Głogów
9
1
1
7
4 - 18
4
18.
Odra Opole
8
0
3
5
2 - 10
3
Date
Round 7
Result
01.09.
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
0-1
01.09.
Bełchatów - Chrobry Głogów
1-2
01.09.
Miedź Legnica - Wigry Suwałki
2-1
31.08.
Nieciecza - Podbeskidzie
2-2
31.08.
Jastrzębie - Odra Opole
2-0
31.08.
Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz
1-0
31.08.
Olimpia Grudziądz - Warta Poznań
2-1
30.08.
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
1-1
30.08.
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
1-3
Date
1
Result
26.07.
Olimpia Grudziądz - Chrobry Głogów
5-0
26.07.
Stal Mielec - Warta Poznań
2-1
27.07.
Miedź Legnica - Odra Opole
0-0
27.07.
Radomiak Radom - GKS Tychy
2-1
27.07.
Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie
1-1
27.07.
Puszcza Niepołomice - Jastrzębie
0-0
27.07.
Bełchatów - Stomil Olsztyn
3-0
27.07.
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
1-1
27.07.
Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz
3-0
Date
2
Result
02.08.
Chrobry Głogów - Nieciecza
0-1
02.08.
Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
1-2
02.08.
Stal Mielec - Wigry Suwałki
1-1
02.08.
Odra Opole - Puszcza Niepołomice
0-1
03.08.
Warta Poznań - Bełchatów
1-0
03.08.
Radomiak Radom - Stomil Olsztyn
2-1
03.08.
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
0-1
03.08.
Jastrzębie - GKS Tychy
2-1
04.08.
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie
0-1
Date
3
Result
09.08.
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
3-5
09.08.
Stomil Olsztyn - Jastrzębie
2-1
10.08.
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
2-1
10.08.
GKS Tychy - Odra Opole
4-1
10.08.
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
1-2
10.08.
Bełchatów - Radomiak Radom
3-0
10.08.
Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
2-0
11.08.
Podbeskidzie - Stal Mielec
4-1
11.08.
Wigry Suwałki - Warta Poznań
1-2
Date
4
Result
16.08.
Odra Opole - Stomil Olsztyn
0-1
16.08.
Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
0-1
16.08.
Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
1-0
16.08.
Stal Mielec - Olimpia Grudziądz
2-0
16.08.
Chojniczanka Chojnice - Nieciecza
1-0
17.08.
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
1-0
17.08.
Radomiak Radom - Warta Poznań
0-2
17.08.
Wigry Suwałki - Podbeskidzie
1-0
17.08.
Jastrzębie - Bełchatów
1-1
Date
5
Result
21.08.
Warta Poznań - Podbeskidzie
2-1
21.08.
Radomiak Radom - Jastrzębie
2-2
21.08.
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
1-2
21.08.
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
0-2
21.08.
GKS Tychy - Chrobry Głogów
5-1
21.08.
Bełchatów - Odra Opole
1-0
21.08.
Nieciecza - Stal Mielec
1-2
21.08.
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
0-3
21.08.
Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
1-0
Date
6
Result
24.08.
Podbeskidzie - Olimpia Grudziądz
2-1
24.08.
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
0-0
24.08.
Odra Opole - Radomiak Radom
0-0
25.08.
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
1-2
25.08.
Warta Poznań - Jastrzębie
1-1
25.08.
Sandecja Nowy Sącz - Bełchatów
2-1
25.08.
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
0-1
25.08.
Wigry Suwałki - Nieciecza
1-0
26.08.
Stal Mielec - Miedź Legnica
1-0
Date
7
Result
30.08.
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
1-3
30.08.
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
1-1
31.08.
Olimpia Grudziądz - Warta Poznań
2-1
31.08.
Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sącz
1-0
31.08.
Jastrzębie - Odra Opole
2-0
31.08.
Nieciecza - Podbeskidzie
2-2
01.09.
Miedź Legnica - Wigry Suwałki
2-1
01.09.
Bełchatów - Chrobry Głogów
1-2
01.09.
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
0-1
Date
8
Result
06.09.
Chrobry Głogów - Radomiak Radom
0-2
07.09.
Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
1-3
07.09.
Wigry Suwałki - Puszcza Niepołomice
2-3
07.09.
Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie
1-1
08.09.
Zagłębie Sosnowiec - Bełchatów
1-1
19:00
Olimpia Grudziądz - Nieciecza
19:00
Stal Mielec - GKS Tychy
19:30
Podbeskidzie - Miedź Legnica
20:00
Warta Poznań - Odra Opole
Date
9
Result
13.09.
Stomil Olsztyn - Stal Mielec
1-0
13.09.
Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz
1-1
14.09.
Bełchatów - Chojniczanka Chojnice
14.09.
Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
2-1
14.09.
Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie
0-1
14.09.
GKS Tychy - Wigry Suwałki
2-1
14.09.
Nieciecza - Warta Poznań
1-1
14.09.
Jastrzębie - Chrobry Głogów
1-0
15.09.
Miedź Legnica - Olimpia Grudziądz
2-2
Date
10
Result
21.09.
Chrobry Głogów - Odra Opole
00:00
21.09.
Zagłębie Sosnowiec - Jastrzębie
00:00
21.09.
Chojniczanka Chojnice - Radomiak Radom
00:00
21.09.
Stal Mielec - Bełchatów
00:00
21.09.
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
00:00
21.09.
Podbeskidzie - GKS Tychy
00:00
21.09.
Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice
00:00
21.09.
Nieciecza - Miedź Legnica
00:00
21.09.
Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań
00:00
Date
11
Result
28.09.
Puszcza Niepołomice - Nieciecza
00:00
28.09.
GKS Tychy - Olimpia Grudziądz
00:00
28.09.
Stomil Olsztyn - Podbeskidzie
00:00
28.09.
Bełchatów - Wigry Suwałki
00:00
28.09.
Radomiak Radom - Stal Mielec
00:00
28.09.
Jastrzębie - Chojniczanka Chojnice
00:00
28.09.
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
00:00
28.09.
Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
00:00
28.09.
Warta Poznań - Miedź Legnica
00:00
Date
12
Result
05.10.
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
00:00
05.10.
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole
00:00
05.10.
Stal Mielec - Jastrzębie
00:00
05.10.
Wigry Suwałki - Radomiak Radom
00:00
05.10.
Podbeskidzie - Bełchatów
00:00
05.10.
Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn
00:00
05.10.
Nieciecza - GKS Tychy
00:00
05.10.
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
00:00
05.10.
Chrobry Głogów - Warta Poznań
00:00
Date
13
Result
12.10.
Puszcza Niepołomice - Warta Poznań
00:00
12.10.
GKS Tychy - Miedź Legnica
00:00
12.10.
Stomil Olsztyn - Nieciecza
00:00
12.10.
Bełchatów - Olimpia Grudziądz
00:00
12.10.
Radomiak Radom - Podbeskidzie
00:00
12.10.
Jastrzębie - Wigry Suwałki
00:00
12.10.
Odra Opole - Stal Mielec
00:00
12.10.
Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
00:00
12.10.
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
00:00
Date
14
Result
19.10.
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
00:00
19.10.
Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec
00:00
19.10.
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
00:00
19.10.
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz
00:00
19.10.
Wigry Suwałki - Odra Opole
00:00
19.10.
Podbeskidzie - Jastrzębie
00:00
19.10.
Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom
00:00
19.10.
Nieciecza - Bełchatów
00:00
19.10.
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
00:00
Date
15
Result
26.10.
GKS Tychy - Warta Poznań
00:00
26.10.
Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
00:00
26.10.
Bełchatów - Miedź Legnica
00:00
26.10.
Radomiak Radom - Nieciecza
00:00
26.10.
Jastrzębie - Olimpia Grudziądz
00:00
26.10.
Odra Opole - Podbeskidzie
00:00
26.10.
Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki
00:00
26.10.
Chrobry Głogów - Stal Mielec
00:00
26.10.
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
00:00
Date
16
Result
02.11.
Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice
00:00
02.11.
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
00:00
02.11.
Wigry Suwałki - Chrobry Głogów
00:00
02.11.
Podbeskidzie - Sandecja Nowy Sącz
00:00
02.11.
Olimpia Grudziądz - Odra Opole
00:00
02.11.
Nieciecza - Jastrzębie
00:00
02.11.
Miedź Legnica - Radomiak Radom
00:00
02.11.
Puszcza Niepołomice - Bełchatów
00:00
02.11.
GKS Tychy - Stomil Olsztyn
00:00
Date
17
Result
09.11.
Stomil Olsztyn - Warta Poznań
00:00
09.11.
Bełchatów - GKS Tychy
00:00
09.11.
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
00:00
09.11.
Jastrzębie - Miedź Legnica
00:00
09.11.
Odra Opole - Nieciecza
00:00
09.11.
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz
00:00
09.11.
Chrobry Głogów - Podbeskidzie
00:00
09.11.
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki
00:00
09.11.
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
00:00
Date
18
Result
16.11.
Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec
00:00
16.11.
GKS Tychy - Radomiak Radom
00:00
16.11.
Stomil Olsztyn - Bełchatów
00:00
16.11.
Warta Poznań - Stal Mielec
00:00
16.11.
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
00:00
16.11.
Chrobry Głogów - Olimpia Grudziądz
00:00
16.11.
Sandecja Nowy Sącz - Nieciecza
00:00
16.11.
Odra Opole - Miedź Legnica
00:00
16.11.
Jastrzębie - Puszcza Niepołomice
00:00
Date
19
Result
23.11.
Bełchatów - Warta Poznań
00:00
23.11.
Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
00:00
23.11.
GKS Tychy - Jastrzębie
00:00
23.11.
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
00:00
23.11.
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
00:00
23.11.
Nieciecza - Chrobry Głogów
00:00
23.11.
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec
00:00
23.11.
Podbeskidzie - Chojniczanka Chojnice
00:00
23.11.
Wigry Suwałki - Stal Mielec
00:00
Date
20
Result
30.11.
Warta Poznań - Wigry Suwałki
00:00
30.11.
Stal Mielec - Podbeskidzie
00:00
30.11.
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
00:00
30.11.
Zagłębie Sosnowiec - Nieciecza
00:00
30.11.
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
00:00
30.11.
Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice
00:00
30.11.
Odra Opole - GKS Tychy
00:00
30.11.
Jastrzębie - Stomil Olsztyn
00:00
30.11.
Radomiak Radom - Bełchatów
00:00
Date
21
Result
29.02.
Warta Poznań - Radomiak Radom
00:00
29.02.
Bełchatów - Jastrzębie
00:00
29.02.
Stomil Olsztyn - Odra Opole
00:00
29.02.
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
00:00
29.02.
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
00:00
29.02.
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
00:00
29.02.
Nieciecza - Chojniczanka Chojnice
00:00
29.02.
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec
00:00
29.02.
Podbeskidzie - Wigry Suwałki
00:00
Date
22
Result
07.03.
Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
00:00
07.03.
Podbeskidzie - Warta Poznań
00:00
07.03.
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
00:00
07.03.
Stal Mielec - Nieciecza
00:00
07.03.
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
00:00
07.03.
Chrobry Głogów - GKS Tychy
00:00
07.03.
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
00:00
07.03.
Odra Opole - Bełchatów
00:00
07.03.
Jastrzębie - Radomiak Radom
00:00
Date
23
Result
14.03.
Jastrzębie - Warta Poznań
00:00
14.03.
Radomiak Radom - Odra Opole
00:00
14.03.
Bełchatów - Sandecja Nowy Sącz
00:00
14.03.
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
00:00
14.03.
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
00:00
14.03.
Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
00:00
14.03.
Miedź Legnica - Stal Mielec
00:00
14.03.
Nieciecza - Wigry Suwałki
00:00
14.03.
Olimpia Grudziądz - Podbeskidzie
00:00
Date
24
Result
21.03.
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
00:00
21.03.
Warta Poznań - Olimpia Grudziądz
00:00
21.03.
Podbeskidzie - Nieciecza
00:00
21.03.
Wigry Suwałki - Miedź Legnica
00:00
21.03.
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
00:00
21.03.
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
00:00
21.03.
Chrobry Głogów - Bełchatów
00:00
21.03.
Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom
00:00
21.03.
Odra Opole - Jastrzębie
00:00
Date
25
Result
28.03.
Odra Opole - Warta Poznań
00:00
28.03.
Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz
00:00
28.03.
Radomiak Radom - Chrobry Głogów
00:00
28.03.
Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
00:00
28.03.
Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
00:00
28.03.
GKS Tychy - Stal Mielec
00:00
28.03.
Puszcza Niepołomice - Wigry Suwałki
00:00
28.03.
Miedź Legnica - Podbeskidzie
00:00
28.03.
Nieciecza - Olimpia Grudziądz
00:00
Date
26
Result
04.04.
Warta Poznań - Nieciecza
00:00
04.04.
Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica
00:00
04.04.
Podbeskidzie - Puszcza Niepołomice
00:00
04.04.
Wigry Suwałki - GKS Tychy
00:00
04.04.
Stal Mielec - Stomil Olsztyn
00:00
04.04.
Chojniczanka Chojnice - Bełchatów
00:00
04.04.
Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom
00:00
04.04.
Chrobry Głogów - Jastrzębie
00:00
04.04.
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
00:00
Date
27
Result
11.04.
Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz
00:00
11.04.
Odra Opole - Chrobry Głogów
00:00
11.04.
Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
00:00
11.04.
Radomiak Radom - Chojniczanka Chojnice
00:00
11.04.
Bełchatów - Stal Mielec
00:00
11.04.
Stomil Olsztyn - Wigry Suwałki
00:00
11.04.
GKS Tychy - Podbeskidzie
00:00
11.04.
Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz
00:00
11.04.
Miedź Legnica - Nieciecza
00:00
Date
28
Result
00:00
Miedź Legnica - Warta Poznań
00:00
00:00
Nieciecza - Puszcza Niepołomice
00:00
00:00
Olimpia Grudziądz - GKS Tychy
00:00
00:00
Podbeskidzie - Stomil Olsztyn
00:00
00:00
Wigry Suwałki - Bełchatów
00:00
00:00
Stal Mielec - Radomiak Radom
00:00
00:00
Chojniczanka Chojnice - Jastrzębie
00:00
00:00
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
00:00
00:00
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
00:00
Date
29
Result
25.04.
Warta Poznań - Chrobry Głogów
00:00
25.04.
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
00:00
25.04.
Odra Opole - Chojniczanka Chojnice
00:00
25.04.
Jastrzębie - Stal Mielec
00:00
25.04.
Radomiak Radom - Wigry Suwałki
00:00
25.04.
Bełchatów - Podbeskidzie
00:00
25.04.
Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz
00:00
25.04.
GKS Tychy - Nieciecza
00:00
25.04.
Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
00:00
Date
30
Result
02.05.
Warta Poznań - Puszcza Niepołomice
00:00
02.05.
Miedź Legnica - GKS Tychy
00:00
02.05.
Nieciecza - Stomil Olsztyn
00:00
02.05.
Olimpia Grudziądz - Bełchatów
00:00
02.05.
Podbeskidzie - Radomiak Radom
00:00
02.05.
Wigry Suwałki - Jastrzębie
00:00
02.05.
Stal Mielec - Odra Opole
00:00
02.05.
Chojniczanka Chojnice - Sandecja Nowy Sącz
00:00
02.05.
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
00:00
Date
31
Result
09.05.
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
00:00
09.05.
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
00:00
09.05.
Sandecja Nowy Sącz - Stal Mielec
00:00
09.05.
Odra Opole - Wigry Suwałki
00:00
09.05.
Jastrzębie - Podbeskidzie
00:00
09.05.
Radomiak Radom - Olimpia Grudziądz
00:00
09.05.
Bełchatów - Nieciecza
00:00
09.05.
Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
00:00
09.05.
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
00:00
Date
32
Result
16.05.
Warta Poznań - GKS Tychy
00:00
16.05.
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
00:00
16.05.
Miedź Legnica - Bełchatów
00:00
16.05.
Nieciecza - Radomiak Radom
00:00
16.05.
Olimpia Grudziądz - Jastrzębie
00:00
16.05.
Podbeskidzie - Odra Opole
00:00
16.05.
Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
00:00
16.05.
Stal Mielec - Chrobry Głogów
00:00
16.05.
Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
00:00
Date
33
Result
23.05.
Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań
00:00
23.05.
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
00:00
23.05.
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
00:00
23.05.
Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie
00:00
23.05.
Odra Opole - Olimpia Grudziądz
00:00
23.05.
Jastrzębie - Nieciecza
00:00
23.05.
Radomiak Radom - Miedź Legnica
00:00
23.05.
Bełchatów - Puszcza Niepołomice
00:00
23.05.
Stomil Olsztyn - GKS Tychy
00:00
Date
34
Result
30.05.
Warta Poznań - Stomil Olsztyn
00:00
30.05.
GKS Tychy - Bełchatów
00:00
30.05.
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
00:00
30.05.
Miedź Legnica - Jastrzębie
00:00
30.05.
Nieciecza - Odra Opole
00:00
30.05.
Olimpia Grudziądz - Sandecja Nowy Sącz
00:00
30.05.
Podbeskidzie - Chrobry Głogów
00:00
30.05.
Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec
00:00
30.05.
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
00:00