Preview
Table
Fixtures

01

January

FNL
  • 00

    days

  • :
  • 00

    hours

  • :
  • 00

    minutes

  • :
  • 00

    seconds

START
01. January 1970. 01:00
END
01. January 1970. 01:00
TEAMS
16
GROUPS
1
Date
Round 8
Result
13.09.
Vysočina Jihlava - Chrudim
4-2
13.09.
Ústí nad Labem - Baník Sokolov
2-2
14.09.
Pardubice - Dukla Praha
3-1
14.09.
Slavoj Vyšehrad - Třinec
1-2
14.09.
Zbrojovka Brno - Líšeň
2-0
14.09.
Prostějov - Varnsdorf
3-2
15.09.
Viktoria Zizkov - Hradec Králové
1-2
15.09.
Vlašim - Vítkovice
2-1
P
FNL
M
Points
Goals
1.
Pardubice
8
6
2
0
15 - 4
20
2.
Vysočina Jihlava
8
5
1
2
15 - 10
16
3.
Hradec Králové
8
4
3
1
20 - 9
15
4.
Dukla Praha
8
5
0
3
16 - 9
15
5.
Viktoria Zizkov
8
4
1
3
15 - 10
13
6.
Zbrojovka Brno
8
3
4
1
12 - 8
13
7.
Ústí nad Labem
8
3
3
2
12 - 10
12
8.
Líšeň
8
2
4
2
15 - 15
10
9.
Třinec
8
2
4
2
11 - 11
10
10.
Prostějov
8
2
4
2
10 - 11
10
11.
Chrudim
8
3
1
4
11 - 17
10
12.
Slavoj Vyšehrad
8
2
1
5
12 - 15
7
13.
Vlašim
8
2
1
5
7 - 13
7
14.
Baník Sokolov
8
1
3
4
7 - 14
6
15.
Varnsdorf
8
1
3
4
11 - 25
6
16.
Vítkovice
8
1
1
6
8 - 16
4
Date
Round 7
Result
01.09.
Varnsdorf - Ústí nad Labem
0-3
31.08.
Líšeň - Viktoria Zizkov
3-3
31.08.
Baník Sokolov - Prostějov
1-1
31.08.
Dukla Praha - Vlašim
4-0
31.08.
Chrudim - Slavoj Vyšehrad
3-2
31.08.
Třinec - Zbrojovka Brno
1-1
30.08.
Hradec Králové - Vysočina Jihlava
4-2
30.08.
Vítkovice - Pardubice
1-3
Date
1
Result
19.07.
Vítkovice - Chrudim
0-1
19.07.
Vlašim - Zbrojovka Brno
2-2
20.07.
Baník Sokolov - Hradec Králové
0-0
20.07.
Dukla Praha - Třinec
2-3
20.07.
Pardubice - Viktoria Zizkov
2-1
20.07.
Líšeň - Varnsdorf
2-2
20.07.
Prostějov - Slavoj Vyšehrad
1-0
22.07.
Ústí nad Labem - Vysočina Jihlava
0-0
Date
2
Result
26.07.
Zbrojovka Brno - Pardubice
1-1
27.07.
Chrudim - Líšeň
1-3
27.07.
Prostějov - Vlašim
0-1
27.07.
Vysočina Jihlava - Vítkovice
3-0
28.07.
Viktoria Zizkov - Baník Sokolov
2-1
28.07.
Varnsdorf - Třinec
2-2
28.07.
Slavoj Vyšehrad - Ústí nad Labem
4-1
29.07.
Hradec Králové - Dukla Praha
0-2
Date
3
Result
02.08.
Vítkovice - Slavoj Vyšehrad
4-2
02.08.
Ústí nad Labem - Prostějov
3-1
03.08.
Baník Sokolov - Zbrojovka Brno
0-2
03.08.
Třinec - Vysočina Jihlava
0-1
03.08.
Pardubice - Vlašim
1-0
03.08.
Líšeň - Hradec Králové
3-3
04.08.
Dukla Praha - Viktoria Zizkov
2-0
04.08.
Varnsdorf - Chrudim
3-3
Date
4
Result
09.08.
Hradec Králové - Varnsdorf
8-0
09.08.
Vysočina Jihlava - Dukla Praha
1-0
09.08.
Zbrojovka Brno - Ústí nad Labem
2-2
10.08.
Chrudim - Třinec
1-0
10.08.
Slavoj Vyšehrad - Baník Sokolov
2-1
10.08.
Prostějov - Pardubice
0-0
11.08.
Viktoria Zizkov - Vítkovice
2-0
11.08.
Vlašim - Líšeň
1-2
Date
5
Result
16.08.
Ústí nad Labem - Pardubice
0-1
17.08.
Baník Sokolov - Vlašim
2-1
17.08.
Dukla Praha - Zbrojovka Brno
2-1
17.08.
Chrudim - Viktoria Zizkov
0-3
17.08.
Třinec - Hradec Králové
1-1
17.08.
Líšeň - Slavoj Vyšehrad
0-0
17.08.
Vítkovice - Prostějov
2-2
17:00
Varnsdorf - Vysočina Jihlava
2-1
Date
6
Result
23.08.
Hradec Králové - Chrudim
2-0
23.08.
Vysočina Jihlava - Líšeň
3-2
23.08.
Zbrojovka Brno - Vítkovice
1-0
24.08.
Pardubice - Baník Sokolov
4-0
24.08.
Slavoj Vyšehrad - Dukla Praha
1-3
24.08.
Prostějov - Třinec
2-2
25.08.
Viktoria Zizkov - Varnsdorf
3-0
25.08.
Vlašim - Ústí nad Labem
0-1
Date
7
Result
30.08.
Vítkovice - Pardubice
1-3
30.08.
Hradec Králové - Vysočina Jihlava
4-2
31.08.
Baník Sokolov - Prostějov
1-1
31.08.
Dukla Praha - Vlašim
4-0
31.08.
Chrudim - Slavoj Vyšehrad
3-2
31.08.
Třinec - Zbrojovka Brno
1-1
31.08.
Líšeň - Viktoria Zizkov
3-3
01.09.
Varnsdorf - Ústí nad Labem
0-3
Date
8
Result
13.09.
Vysočina Jihlava - Chrudim
4-2
13.09.
Ústí nad Labem - Baník Sokolov
2-2
14.09.
Pardubice - Dukla Praha
3-1
14.09.
Slavoj Vyšehrad - Třinec
1-2
14.09.
Zbrojovka Brno - Líšeň
2-0
14.09.
Prostějov - Varnsdorf
3-2
15.09.
Viktoria Zizkov - Hradec Králové
1-2
15.09.
Vlašim - Vítkovice
2-1
Date
9
Result
21.09.
Dukla Praha - Ústí nad Labem
16:30
21.09.
Líšeň - Prostějov
16:30
21.09.
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno
16:30
21.09.
Chrudim - Vlašim
16:30
21.09.
Vítkovice - Baník Sokolov
16:30
21.09.
Varnsdorf - Pardubice
16:30
21.09.
Třinec - Viktoria Zizkov
16:30
21.09.
Hradec Králové - Slavoj Vyšehrad
17:00
Date
10
Result
28.09.
Prostějov - Chrudim
16:30
28.09.
Viktoria Zizkov - Vysočina Jihlava
16:30
28.09.
Pardubice - Líšeň
16:30
28.09.
Ústí nad Labem - Vítkovice
16:30
28.09.
Zbrojovka Brno - Hradec Králové
16:30
28.09.
Vlašim - Třinec
16:30
28.09.
Slavoj Vyšehrad - Varnsdorf
16:30
28.09.
Baník Sokolov - Dukla Praha
16:30
Date
11
Result
05.10.
Dukla Praha - Prostějov
16:00
05.10.
Líšeň - Ústí nad Labem
16:00
05.10.
Vysočina Jihlava - Baník Sokolov
16:00
05.10.
Varnsdorf - Vlašim
16:00
05.10.
Chrudim - Zbrojovka Brno
16:00
05.10.
Viktoria Zizkov - Slavoj Vyšehrad
16:00
05.10.
Třinec - Vítkovice
16:00
06.10.
Hradec Králové - Pardubice
17:00
Date
12
Result
19.10.
Ústí nad Labem - Chrudim
15:30
19.10.
Zbrojovka Brno - Varnsdorf
15:30
19.10.
Vlašim - Hradec Králové
15:30
19.10.
Baník Sokolov - Líšeň
15:30
19.10.
Slavoj Vyšehrad - Vysočina Jihlava
15:30
19.10.
Prostějov - Viktoria Zizkov
15:30
19.10.
Pardubice - Třinec
15:30
19.10.
Vítkovice - Dukla Praha
15:30
Date
13
Result
25.10.
Hradec Králové - Prostějov
18:00
26.10.
Viktoria Zizkov - Zbrojovka Brno
14:30
26.10.
Chrudim - Dukla Praha
14:30
26.10.
Třinec - Ústí nad Labem
14:30
26.10.
Slavoj Vyšehrad - Vlašim
14:30
26.10.
Vysočina Jihlava - Pardubice
14:30
26.10.
Líšeň - Vítkovice
14:30
26.10.
Varnsdorf - Baník Sokolov
14:30
Date
14
Result
02.11.
Vítkovice - Varnsdorf
14:00
02.11.
Zbrojovka Brno - Slavoj Vyšehrad
14:00
02.11.
Ústí nad Labem - Hradec Králové
14:00
02.11.
Baník Sokolov - Třinec
14:00
02.11.
Dukla Praha - Líšeň
14:00
02.11.
Vlašim - Viktoria Zizkov
14:00
02.11.
Pardubice - Chrudim
14:00
02.11.
Prostějov - Vysočina Jihlava
14:00
Date
15
Result
08.11.
Hradec Králové - Vítkovice
18:00
09.11.
Viktoria Zizkov - Ústí nad Labem
14:00
09.11.
Třinec - Líšeň
14:00
09.11.
Chrudim - Baník Sokolov
14:00
09.11.
Slavoj Vyšehrad - Pardubice
14:00
09.11.
Vysočina Jihlava - Vlašim
14:00
09.11.
Zbrojovka Brno - Prostějov
14:00
09.11.
Varnsdorf - Dukla Praha
14:00
Date
16
Result
23.11.
Vítkovice - Vysočina Jihlava
13:30
23.11.
Líšeň - Chrudim
13:30
23.11.
Ústí nad Labem - Slavoj Vyšehrad
13:30
23.11.
Baník Sokolov - Viktoria Zizkov
13:30
23.11.
Vlašim - Prostějov
13:30
23.11.
Dukla Praha - Hradec Králové
13:30
23.11.
Pardubice - Zbrojovka Brno
13:30
23.11.
Třinec - Varnsdorf
13:30
Date
17
Result
07.03.
Viktoria Zizkov - Dukla Praha
14:30
07.03.
Hradec Králové - Líšeň
14:30
07.03.
Prostějov - Ústí nad Labem
14:30
07.03.
Chrudim - Varnsdorf
14:30
07.03.
Vlašim - Pardubice
14:30
07.03.
Slavoj Vyšehrad - Vítkovice
14:30
07.03.
Vysočina Jihlava - Třinec
14:30
07.03.
Zbrojovka Brno - Baník Sokolov
14:30
Date
18
Result
14.03.
Líšeň - Vlašim
14:30
14.03.
Ústí nad Labem - Zbrojovka Brno
14:30
14.03.
Vítkovice - Viktoria Zizkov
14:30
14.03.
Varnsdorf - Hradec Králové
14:30
14.03.
Baník Sokolov - Slavoj Vyšehrad
14:30
14.03.
Dukla Praha - Vysočina Jihlava
14:30
14.03.
Pardubice - Prostějov
14:30
14.03.
Třinec - Chrudim
14:30
Date
19
Result
21.03.
Viktoria Zizkov - Chrudim
15:00
21.03.
Prostějov - Vítkovice
15:00
21.03.
Hradec Králové - Třinec
15:00
21.03.
Pardubice - Ústí nad Labem
15:00
21.03.
Vlašim - Baník Sokolov
15:00
21.03.
Slavoj Vyšehrad - Líšeň
15:00
21.03.
Vysočina Jihlava - Varnsdorf
15:00
21.03.
Zbrojovka Brno - Dukla Praha
15:00
Date
20
Result
04.04.
Líšeň - Vysočina Jihlava
16:30
04.04.
Ústí nad Labem - Vlašim
16:30
04.04.
Varnsdorf - Viktoria Zizkov
16:30
04.04.
Vítkovice - Zbrojovka Brno
16:30
04.04.
Baník Sokolov - Pardubice
16:30
04.04.
Dukla Praha - Slavoj Vyšehrad
16:30
04.04.
Chrudim - Hradec Králové
16:30
04.04.
Třinec - Prostějov
16:30
Date
21
Result
11.04.
Viktoria Zizkov - Líšeň
16:30
11.04.
Prostějov - Baník Sokolov
16:30
11.04.
Pardubice - Vítkovice
16:30
11.04.
Vlašim - Dukla Praha
16:30
11.04.
Slavoj Vyšehrad - Chrudim
16:30
11.04.
Ústí nad Labem - Varnsdorf
16:30
11.04.
Vysočina Jihlava - Hradec Králové
16:30
11.04.
Zbrojovka Brno - Třinec
16:30
Date
22
Result
15.04.
Líšeň - Zbrojovka Brno
17:00
15.04.
Vítkovice - Vlašim
17:00
15.04.
Varnsdorf - Prostějov
17:00
15.04.
Baník Sokolov - Ústí nad Labem
17:00
15.04.
Dukla Praha - Pardubice
17:00
15.04.
Chrudim - Vysočina Jihlava
17:00
15.04.
Hradec Králové - Viktoria Zizkov
17:00
15.04.
Třinec - Slavoj Vyšehrad
17:00
Date
23
Result
17:00
Viktoria Zizkov - Třinec
17:00
17:00
Prostějov - Líšeň
17:00
17:00
Pardubice - Varnsdorf
17:00
17:00
Vlašim - Chrudim
17:00
17:00
Baník Sokolov - Vítkovice
17:00
17:00
Slavoj Vyšehrad - Hradec Králové
17:00
17:00
Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava
17:00
17:00
Ústí nad Labem - Dukla Praha
17:00
Date
24
Result
25.04.
Vysočina Jihlava - Viktoria Zizkov
17:00
25.04.
Líšeň - Pardubice
17:00
25.04.
Varnsdorf - Slavoj Vyšehrad
17:00
25.04.
Vítkovice - Ústí nad Labem
17:00
25.04.
Dukla Praha - Baník Sokolov
17:00
25.04.
Chrudim - Prostějov
17:00
25.04.
Hradec Králové - Zbrojovka Brno
17:00
25.04.
Třinec - Vlašim
17:00
Date
25
Result
29.04.
Prostějov - Dukla Praha
17:00
29.04.
Pardubice - Hradec Králové
17:00
29.04.
Vlašim - Varnsdorf
17:00
29.04.
Zbrojovka Brno - Chrudim
17:00
29.04.
Slavoj Vyšehrad - Viktoria Zizkov
17:00
29.04.
Baník Sokolov - Vysočina Jihlava
17:00
29.04.
Vítkovice - Třinec
17:00
29.04.
Ústí nad Labem - Líšeň
17:00
Date
26
Result
02.05.
Vysočina Jihlava - Slavoj Vyšehrad
17:00
02.05.
Varnsdorf - Zbrojovka Brno
17:00
02.05.
Chrudim - Ústí nad Labem
17:00
02.05.
Dukla Praha - Vítkovice
17:00
02.05.
Líšeň - Baník Sokolov
17:00
02.05.
Třinec - Pardubice
17:00
02.05.
Viktoria Zizkov - Prostějov
17:00
02.05.
Hradec Králové - Vlašim
17:00
Date
27
Result
09.05.
Prostějov - Hradec Králové
17:00
09.05.
Pardubice - Vysočina Jihlava
17:00
09.05.
Zbrojovka Brno - Viktoria Zizkov
17:00
09.05.
Vlašim - Slavoj Vyšehrad
17:00
09.05.
Dukla Praha - Chrudim
17:00
09.05.
Baník Sokolov - Varnsdorf
17:00
09.05.
Vítkovice - Líšeň
17:00
09.05.
Ústí nad Labem - Třinec
17:00
Date
28
Result
13.05.
Vysočina Jihlava - Prostějov
17:00
13.05.
Varnsdorf - Vítkovice
17:00
13.05.
Chrudim - Pardubice
17:00
13.05.
Slavoj Vyšehrad - Zbrojovka Brno
17:00
13.05.
Líšeň - Dukla Praha
17:00
13.05.
Viktoria Zizkov - Vlašim
17:00
13.05.
Třinec - Baník Sokolov
17:00
13.05.
Hradec Králové - Ústí nad Labem
17:00
Date
29
Result
16.05.
Prostějov - Zbrojovka Brno
17:00
16.05.
Pardubice - Slavoj Vyšehrad
17:00
16.05.
Líšeň - Třinec
17:00
16.05.
Vlašim - Vysočina Jihlava
17:00
16.05.
Baník Sokolov - Chrudim
17:00
16.05.
Dukla Praha - Varnsdorf
17:00
16.05.
Vítkovice - Hradec Králové
17:00
16.05.
Ústí nad Labem - Viktoria Zizkov
17:00
Date
30
Result
23.05.
Vysočina Jihlava - Ústí nad Labem
17:00
23.05.
Varnsdorf - Líšeň
17:00
23.05.
Chrudim - Vítkovice
17:00
23.05.
Slavoj Vyšehrad - Prostějov
17:00
23.05.
Zbrojovka Brno - Vlašim
17:00
23.05.
Třinec - Dukla Praha
17:00
23.05.
Viktoria Zizkov - Pardubice
17:00
23.05.
Hradec Králové - Baník Sokolov
17:00